Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapra megyek egy...

Születésnapra megyek egy testvérpárhoz, de csak az egyikőjükkel vagyok jóban (másikkal még nem is találkoztam, nem ismerem), illik ilyenkor neki is ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy desszertet illik, csak egy gesztus. Nem kell a széprétibe szaladni, de ha lány akkor egy kis cserép virágot, ha felnőtt és fiú akkor egy kedvelt alkoholt (tesótól lehet érdeklődni) illik, de csak egy gesztus. Illetve szerintem akkor illik ha pl ikrek és ugye egyszerre van a szülinap
2022. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha annak van szülinapja, akihez mész és akivel jóban vagy, miért vinnél ajándékot a másiknak is?
2022. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülinaposnak vigyél
2022. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
69%
A másik félnek gesztusértékű dolgot vigyél.
2022. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha ikrek mind a kettőnek vigyél. Amennyiben nem ikrek a másiknak elég ajándék lesz az is, hogy megismerhet.
2022. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2022. nov. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!