Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek testvéremnek szülinapjára, akit több mint 10 éve nem láttam?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ismerem, de most szülinapján találkozni fogunk és gondolom illene valami ajándékot adni.


(rövid magyarázat: Nincs semmi különösebb oka, hogy nem tartottuk a kapcsolatot, egyszerűen így alakította az élet)



2023. jan. 6. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Előtte hívd fel, és telefonáljatok sokat. Testvérként elég gáz ajándékkal mellélőni. Esetleg rá is kérdezhetsz, mivel ajándékozhatnád meg.
2023. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy doboz bonbon, ha nő, vagy egy üveg ital, ha férfi. Kb vadidegen szintén van, így ennél nem kell több
2023. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ő is tisztban van vele, hogy 10 éve nem tartjátok a kapcsolatot, nem közeli a kacsolat, szóval nem fog személyes ajándékot várni és annak is biztos örülni fog, hogy egyáltalán gondoltál rá és megvolt a szándék. Így szerintem valami tipikus sablonos ajándék is jó lesz. Vagy ha van valami közös régi jó emléked róla, akkor azzal kapcsolatos ajándék is lehet, amolyan nosztalgia-ébresztő.
2023. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
27%
Én dezodort meg rossmannos parfümöt vennék 🤗 ötvözni a hasznost a kellemessel.
2023. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Vidd el kirándulni.
2023. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmit ne vegyél. Nem is ismered ezek szerint. Majd a következőre, ha már lesz valami kapcsolat köztetek. Nem kell kényszeresen ajándékozni csak mert illik.
2023. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős? Ettől is függ, de igaza van annak a válaszolónak aki írta, hogy hosszú ideje nem láttátok egymást, így szerintem mindennek örülni fog, legjobban annak, hogy ismét találkoztok. Egy bonbon tökéletes szerintem is (Kivéve ha tudod hogy kerüli az ilyesmit)
2023. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hol találkoztok, de ha kimozdultok, meghívhatod egy ebédre/sütire/kávéra
2023. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
52%
Ha férfi alkohol, ha nő virág. Nem találsz mellé, nagyon.
2023. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én max egy vacsorát adnék.
2023. jan. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!