Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több mint 10 éve elvált...

Egy több mint 10 éve elvált nő mit akarhat vajon a volt férjétől? A hab a tortán hogy azóta több gyermeke is született újabb párkapcsolatból a nőnek, és így sem képes leszállni a volt ferjről?!

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 20:51
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Tehát a férjtől akitől több mint 10 éve elvált,nem született közös gyermekük ergo semmi nem köti össze őket.

Utána a nőnek viszont több gyermeke is született más és más pasiktól de még a mai napig nem képes "leszállni" a volt férjéről, úgy értem hogy közösségi oldalon állandóan jelen van valamilyen lájk vagy poszt formájában és telefon számát is el akarta kérni, még ilyen kamu szövegek hogy segít ebben abban csak adja meg neki a volt férje a telefon számát ami aktuális.


Valaki magyarázza már el nekem légyszíves, hogy miért nem foglalkozik ez a nő a saját párjával és a gyermekeivel és miért nem felejti már el végre a volt férjét??!

2021. jan. 15. 20:54
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
lehet belekerült valami ml-be kellenek neki telefonszámok
2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
MLM-be
2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

Te vagy a mostani nő?

Semmi rossz nincs abban se ha baráti marad a viszony.

Egykor együtt éltek, valami mindig is összeköti őket gyerek nélkül is

2021. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Hat,nekem többnek látszik, nem úgy néz ki az a nő mint aki szimplán barátkozni akar... Nagyon frusztráló helyzet.

Sőt még annak a nőnek a testvérei is állandóan jelen vannak a neten jelölgetik őt... Hihetetlen... Haraggal váltak el amúgy megvolt rá a nyomós ok.

2021. jan. 15. 21:01
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha romantikus lennék azt mondanám ő volt neki a nagy szerelem.
2021. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
5 éve nem vagyok az exemmel de nai napig beszélek a tesójával és annak a férjével. És?
2021. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
A pasi mit reagál ezekre?
2021. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy elváltak még maradhattak jó baráti viszonyban.
2021. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Ne féltékenykedj.
2021. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!