Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyenkor nekem kell fizetnem...

Ilyenkor nekem kell fizetnem az étteremben?

Figyelt kérdés

Barátnőm felvetette az ötletet hogy menjünk el születésnapomkor egy étterembe a pasijainkkal, négyesben. Elég friss barátság, most ünneplünk együtt először. Nekem kellene fizetnem mindenki kajáját mivel én vagyok az ünnepelt vagy hogy megy ez?

20/L


2023. jan. 16. 20:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
87%
Elég pofátlan, hogy valaki ezt felveti, de eszébe nem jutott emliteni, hogy menne a dolog. Barátnőmet simán megkérdezném, hogy gondolja az anyagi részét! Előre meg kell beszélni! A hapsiknak is fel kell vetni, nekik kell akkor nyilatkozni, hogy képzelik ők? Már itt tartunk, hogy 2023-ban a nők fizetnek? Na jól nézünk ki. Azelőtt ha nyilvános helyre mentünk, a férfiak fizettek.Általában ők keresnek jobban.
2023. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk, hogy kulon fizetunk. Koszonom a valaszokat! 🥰
2023. jan. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!