Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon tetszik, beszélünk sokat, szerintem ő is bír engem és lassan szülinapja lesz és nem igazán tudom, hogy mit adjak neki. Én egy karkötőre gondoltam, de nem tudom, hogy ez jó lenne-e? Ti mit adnátok neki az én helyemben?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 19:30
 1/10 anonim válasza:
48%
Írnék egy verset. Annyi versszakkal ahány éves. De ha ez nem megy, valamit, ami illik hozzá.
2023. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a vers nagyon jó ötlet csak az a baj, hogy én ilyenekhez béna vagyok:((
2023. szept. 22. 20:07
 3/10 anonim válasza:
90%
A versírás régimódi és túl érzelmes. Szerintem a karkötő jó ötlet, vagy egy nyaklánc, ilyesmi. Esetleg ha van valami közös hobbitok, kapcsolódási pont, akkor ahhoz.
2023. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És tudnátok segíteni, hogy milyen típusú karkötőt vegyek? Szereti a rózsaszínt. Én gondolkodtam ezeken a barátság karkötőkön is meg ilyen gyöngy szerű golyócskás karkötőn is.
2023. szept. 22. 20:28
 5/10 anonim válasza:
100%
A barátságkarkötőt szerintem hagyd, ha nem akarsz bekerülni a friends zone ba. A gyöngy szerű golyócskás kicsit gyerekesnek tűnik. Talán vehetnél neki rózsakvarcot, ha szereti az ilyesmit. Vagy csak nézz körül, és vedd azt, amiről ő jut az eszedbe.
2023. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. szept. 22. 20:53
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] errő mit gondoltok, én el tudnám képzelni ebben őt.
2023. szept. 22. 20:57
 8/10 anonim válasza:
Szerintem szép, ha szerinted illik hozzá, akkor jó lesz. Bár ugye én nem ismerem a lányt, úgyhogy pontosabbat mondani nem igazán tudok
2023. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Meghívott egy szülinapi bulira? Mert ha nem, akkor szerintem hanyagold ezt az ajándékos dolgot. Hiába mutatják ezt sokszor a filmek, csak a lányok egy szűk rétegének jön be az, ha ismerkedesi szakaszban ajándékokkal leped el. Még az első randira sem szoktak ajándékot ajánlani, nem hogy előtte.
2023. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Miért pontoztátok le az elsőt? Szerintem szép ötlet, egy karkötő annyira sablonos!
2023. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!