Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Én voltam a türelmetlen és bunkó?

Én voltam a türelmetlen és bunkó?

Figyelt kérdés
3 hete kerestem egy személyt, aki születésnapi tortát készít egy ismerősömnek. meg beszéltünk telefonon mindent, csak az árat nem mondta, ami nyilván nem egy utolsó szempont. azt mondta, hogy másnap jelez.eltelt 3 nap, semmi, majd ítam neki, hogy fontos lenne, mert akinke kell, az sürgeti. meg hát közelgett a születésnap és esetleg, ha nem lett volna megfelelő , akkor még időben kellett volna keresni mást. most nem is válaszolt. majd ismét eltelt 2 nap és a semmiből küldte az árát. de én már akkor találtam mást, akivel 2 óra alatt le beszéltük az időpontot, ízt, árát, formáját. majd tengap rám írt a hölgy, akire vártam több mint 2 hetet, hogy akkor hány órára kell a torta. mikor közöltem vele, hogy már van más, totál fel volt háborodva, hogy ő beteg volt nem tudott írni stb. ok megértem, 1x de nem 3x nem tud írni. lehet türelmetlen voltam, de mivel ő sem válaszolt én miért informáljam hogy nem kell mégse. ő már kinyomtatta a képet...hát gondoltam arra, hogy elutalom neki, de ha ennyire nem müködik részéről az információcsere, akkor én mit tudjak csinálni?
2023. nov. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltàl bunkó. Èn is sütöttem rendelèsre sokàig. Amikor elvàllaltam , elmondtam mennyibe kerül, minden le lett pontosítva. Ő nem vàlaszolt. Így jàrt
2023. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem a fodrászom csinálta ezt az esküvő előtt. Jóelőre lebeszéltük, hogy vállalja, meg hogy mit szeretnék. Akkor még csak úgy írt be a noteszbe, hogy a délelőttöt rám szánja aznap, de konkrét időpontot még nem tudunk, mert a templom se volt lefoglalva fixen. Viszont utána már semmire se reagált, a telefont nem vette fel, messengeren elolvasta, nem reagált, két héttel az esküvő előtt ott álltam, h nem tudtam, lesz-e hajam. Kerestem egy lányt, aki sos-be be tudott rakni délelőttre. Az esküvő előtti este !! írt a saját fodrászom, hogy na akkor mit beszéltünk, hányra megyek másnap? Mondtam, hogy mivel nem reagált, kerestem mást. Hát nagyon fel volt háborodva, hogy neki nem volt ideje válaszolni, miért kell hisztizni meg kavarni, legyek megértő stb. Mondtam, hogy tökre megértettem, kerestem mást ő meg ezt értse meg. Hát nem értette amúgy, még mindig be van rám rágva, pl a legjobb barátnőm is hozzá jár, és állandóan ekéz engem a fodrász, hogy hogy kib@sztam vele, meg milyen megbízhatatlan vagyok.


Szerintem viszont nem kell a kelleténél jobban függeni egy szolgáltatótól, ha nem teljesíti az elvárásokat, igenis kereshetsz mást. Bunkó pedig nem voltál.

2023. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd legközelebb veszi a fáradtságot és legalább annyit visszaír, hogy bocs, beteg vagyok, amint jobban leszek írok neked.

Nem voltál se türelmetlen, se bunkó. Legközelebb a magad védelme érdekében ilyenkor annyit érdemes még tenni, hogy írsz egy rövid üzenetet, hogy mivel nem válaszoltál keresek mást, azért köszi az eddigieket.

2023. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Utalnék neki 50 Ft-ot nyomtatásra, aztán legyen boldog vele...
2023. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!