Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek Nővéremnek 40....

LuckyLevi kérdése:

Mit vegyek Nővéremnek 40. szülinapjára?

Figyelt kérdés

nov. 29. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Aminek örülne. Bakker manapság senki nem ismeri a családját, barátait, párját, hogy nem képes önállóan kitalált, mit vegyen neki ajandekba?
nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 Ez egy ilyen szörnyű világ.


Gábor, rokonaid szoktak örülni az ajándékaidnak?

nov. 29. 11:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én örülnék neki 😏
nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#4 Beszéld meg Gáborral!
nov. 29. 11:56
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

1-es véleményét, osztom, hogyha te nem tudod akkor mi idegenek akiknek közünk nincs a nővéredhez mégis honnan kéne tudnunk?

Legalább annyit írnál ki, hogy milyen személyiségű, mik azok amik érdeklik de még azt sem, a semmiből adjunk neked tanácsot.

Hogyha ennyire fogalmatlan vagy, hogy mit is kéne venni akkor ne vegyél semmit szerintem, azok vesznek ajándékot a másiknak akik "ismerik" a másikat.

nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az infó 😅.
nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 Bizony, kicsit túl sok az infó. Én ajándék ötleteket kértem, nem az volt a kérdés, hogy vegyek-e ajándékot. Kíváncsi voltam, hogy van-e itt kreativitás. De csak perverzke és a hőbörgők.
nov. 29. 12:43
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nulla információval mit vársz? Vegyél neki egy illatgyertyát. Tessék. Itt a "tanács".
nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 A Te kreativitásoddal semmit sem várok. De kösz a "tanácsot", vagy nevezzük "ötletnek"? :)
nov. 29. 13:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív vagyok, de nulla infóval mit vársz? Elvileg te ismered a nővéredet, akkor miérr itt kérdezel ismeretlen embereket?
nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!