Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Exem ajándékot vett a szülinap...

Exem ajándékot vett a szülinapomra, miért?

Figyelt kérdés

Kérdeztem tole es azert mert baratok vagyunk...


Lehet ebbol még valami? Vagy csak en reagalom tul es ez normalis?



nov. 30. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Milyen ajándékot kaptál tőle?

Nagy értékű?



Exemmel mi is szoktunk egymásnak venni, mi közös megegyezés alapján szakítottunk és tényleg barátok maradtunk

nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már azóta szülinapod, hogy szakítottatok, és ez új dolog, vagy ez az első azóta? Hogy váltatok el, volt harag? Milyen ajándékot kaptál?


Két példát is tudok neked hozni a saját életemből, aztán nézd meg, melyik lehet rátok igaz.


Az egyik exemmel azért szakítottunk, mert teljesen kihűlt a dolog, és a végén már tényleg csak, mint barátok viselkedünk egymással. A szakítás sem volt éles váltás, megbeszéltük, hogy a szerelmet mással keressük, de a jó barátságunk maradjon meg, és ez tíz éve így is van. Mindketten komoly kapcsolatban vagyunk azóta és ismerjük egymás párját is, mi adunk ajándékot egymásnak, de pl én meg az ő barátnője egymásnak is szoktunk venni valamit szülinapra.


Egy másik exemmel elég csúnyán szakítottunk, nagy vitával, hónapokig nem beszéltünk utána, pokolra kívántuk egymást, aztán egyszer megkeresett, hogy a szülinapomon elvinne egy koncertre, mert tudja, hogy azt az előadót szeretem, stb stb. Ment a rizsa, hogy legyünk jóban, legyünk barátok, ez egy kiengesztelő ajándék, mert csúnyán váltunk el, és én is bepörögtem, mint te, mert hiába volt a vita, hiányzott az, amikor jó volt vele. Elmentünk a koncertre, hideg volt, mikor mentünk haza, mondta, hogy menjek fel hozzá teázni, hogy felmelegedjek, szó szót követett és ott töltöttem az éjszakát. Aztán reggel tök szerelmesnek éreztem magam, majd azzal nyitott, hogy neki miért nem jön össze Tinderen senkivel se sz.xkapcsolat, csak velem?? Nagyon rosszul esett, hazamentem, utána nem is keresett, nem volt már onnantól fontos jóban lenni...

nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Tele van a zacskoja
nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Boltjuk van és csokikat meg buldak ramen multipackot , topokkit adott...


Egyebkent ő lepett ki a kapcsolatbol, ennyivel hogy lehet hogy talaltam valakit. es h maradjunk baratok. nekem nagyon rosszul esett es 1 honapig nem is irtunk. aztan azota 1x talalkoztunk. meg most.

Igazabol annyi h mémeket kuld meg kerdi h hogy vagyok... meg a kutyam nala hagytam rola beszelunk.. szoval ennyi tart minket ossze...

dec. 1. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

2/ vagyok, szerintem ennyi belefér, jelenteni se feltétlen jelent semmit.


De én így kívülről azt tanácsolom neked, ne menj vissza hozzá. Felmelegítve csak a káposzta jó.

dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
dec. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!