Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Sosem ünnepeltük meg a szülina...

Sosem ünnepeltük meg a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem ünnepeltük meg a szülinapomat kiskoromba sem mert az anyagi helyzetünk sosem engedheti meg és elegem van hogy minden szülinapom úgy megy el mint egy normális nap semmi felköszöntés se ajándék vagy torta, én ezt sosem tudtam át élni, sosem voltam életemben bulizni sem, nyaralni sem nyáron meg semmi ilyen dolgot nem tudtam csinalni

Sosem kaptam semmit sem kiskoromba ajándékba sem és annyira szomorú volt hogy mindig átalános iskolába amikor kérdezték régen hogy mit kaptam szülinapomra mindig ki kellett találnom valamit mert nem akartam szégyenkezni

És most ma március 30 án van a szülinapom és most is ugyanaz mint egy normalis nap, elegem van hogy sosem volt születésnapom életemben

Semmi ajándékot vagy felköszöntést, vagy tortát sem kaptam soha életemben legrosszabb erzes



márc. 30. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi akadályoz meg abban hogy ünnepelj és felköszöntsd magadat / programot szervezz a barátaiddal, valamirevaló ismerőseiddel akikkel kellő módon megünnepled? Ahelyett hogy itt siránkozol hogy mi nem volt a múltban inkább cselekedj hogy innentől kezdve legyen.
márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az enyém ünnepnapra esik. Szerinted?

Gondolhatod, hogy nem tartották külön, mert a testvéreknek egyformán kell ajándékozni, de közben tesómnak azért megemlékeztek róla, mert ő tavaszi gyerek.

Túl lehet élni.

A legjobb barátnőm kifejezetten odafigyel erre, pedig már mondtam neki is, hogy nagyon kedves tőle, de engem annyira nem izgat már.

márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek barataim sem, engem nem birnak ugy mint masokat engem mindenhonnan kikozositenek mindig probaltam baratkozni de mindig vissza utasitottak mindig en voltam a fekete barany
márc. 30. 12:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak hogy nekem még soha életemben nem volt kicsinek sem igy nottem fel szulinap/buli meg ilyen dolgok nelkul, suliba amikor volt kirandulas sem mentem el mert nem volt penzunk befizetni
márc. 30. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, boldog születésnapot kívánok!
márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán ez is lehet az oka, hogy ha felköszönt valaki, még csak meg sem köszönöd 🙄
márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon kedves vagyok mindenkivel, sosem bántottam szavakkal se sehogy senkit, mindent megköszönök ez alap dolog nálam
márc. 31. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Ehhez képest az ötödik választ nem köszönted meg, pedig állításod szerint ez volt az egyetlen születésnapi jókívánság, amit kaptál. Nekem mindegy amúgy, csak elgondolkodtató.
márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!