Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak ha senki nem ér...

Mit csináljak ha senki nem ér rá a szülinaponmon elmenni valahova?

Figyelt kérdés

A hónap végén lesz a szülinapom de nem hiszem,hogy ráér valaki találkozni. A barátnőimnek családjuk van,a munkatársaimmal nem vagyok jóban. Nem akarok itthon ülni de fogalmam sincs hova menjek.

Sajnos nincs párom sem.


31/N


2023. okt. 7. 17:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Akkor kérdezd meg a barátnőidet pl. ma, hogy nem-e érnének rá, mert a szülinapodon nagyon szeretnél elmenni moziba pl.
2023. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Hol laksz? Én elmegyek veled! 33/F
2023. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj egyedül. Akárhova. Kirándulni, városnézésre, moziba, egy jó étterembe, wellnessezni... Amit élvezel. 31 évesen már ne várj folyton másokra, hanem tanuld meg egyedül is feltalálni magad.
2023. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül sehova nem tudsz elmenni? Én vennék egy könyvet, fürdőbombát, arcmaszkot és beülnék egy kád forró vízbe. Vagy ha otthon nem akarsz lenni foglalj időpontot masszázsra.

Menj el kirándulni, nézz ki arra a napra koncertet stb.

2023. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A) Menj el egyedül oda, ahová szeretnél. Lesznek ott olyan emberek, akik szintén szeretik azt a dolgot, és megismerkedhetsz velük, miközben azt csinálod, amit szeretsz.


B) Írd le kommentben, melyik városban keresel barátnőt/partnert a szülinapi programodra, és hogy milyen elképzeléseid vannak.

2023. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!