Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Közeledik nagymamám születésna...

Alexa1 kérdése:

Közeledik nagymamám születésnapja és valami szép ajándékot szeretnék adni neki. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni róla, hogy jó kapcsolatban vagyunk egymással, hisz Istenben, sokat mesél Róla, amikor kicsi voltam akkor is sokat voltam nála és sokat foglalkozott velem, esténkénk mindig mesét modnott nekem. Nagyon szereti az unokáit.
2017. jan. 9. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szereti az unokáit."


Ha vannak fotóitok, akkor egy szép fotóalbumot készítenék neki az unokáival és vele.

2017. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy kegytárgy boltba, ott biztosan fogsz találni olyat, aminek örülne.
2017. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gravíroztassátok bele az unokák fényképét egy kis medálba, és egy szolid ezüstláncon azt tudja hordani. Mégis csak ékszer, és emlék is egyben.

De lehet ilyen helyeken kérni üvegtömböt, vagy bármi mást is.


Esetleg valami olyat is nézhettek, ami hasznos, de ő nem tudja magának megengedni, pl. szuper főzőedényeket lehet kapni, de sajnos csillagászati áron.


Az idősebb emberekre jellemző, hogy saját magukon szoktak spórolni, de azért nagyon tudnak örülni egy-egy minőségi, tartós darabnak.


Kaphat olyat is, amit sokági tud használni, pl. egy szuper meleg, csúszásmentes csizma, egy jó meleg kabát, vagy hasonlók.


A fényképalbum nagyon szép, de attól sajnos a legtöbb esetben csak porfogó.

Én is imádom a gyerekeimet, mégis egy fürdőköpenyt szerettem volna karácsonyra, mert nekem most az kell. :) Persze egy albumnak is örültem volna, de azt mostanra belepi a por a polcon. Az ilyesmit az ember csak nagyon ritkán szokta elővenni.

2017. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!