Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Milyen virakot vigyek egy 18eves sracnak?

Nem tudom milyen viragot vegyek a haveromnak aki most toltio a 18. szuletesnapjat?Tudnatok segiteni nagyon jolenne,elore is koszi.

2011. nov. 19. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok
mustafa33 nevű felhasználó válasza:

indiai kendert

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. nov. 20. 02:28 Privát üzenet
Semmiet, vigyél neki egy pezsgöt.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. nov. 26. 11:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A valaszok kesore jottek de akk szinte jol dontottem:)Csak pezsgo hejett bort vittem

# 3/4Időpont 2011. nov. 29. 14:06 Privát üzenet
Pálinkát.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. dec. 11. 22:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet szülinapjára venni egy 17 éves srácnak?
Az gáz ha egy 22 éves srácnak alig látszik hogy szőrös a lába és borostás sem tud lenni bejönne nektek?
Szerinted, ha lányként azt érzed, bejössz egy srácnak az általában helyes női megérzés?
Elképzelhető h a lány nincs tisztában vele h jeleket küld a srácnak? Többi lent.
Hogy fogjam meg? A srácnak évek óta csak szexre kellenek a csajok, ő 24 én 20. Nem komoly kapcsolatot akarok de valami bensőségesebbet, mit tegyek hogy több legyen köztünk? Már...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!