Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez eddig igy jo?

Szerintetek ez eddig igy jo?

Figyelt kérdés
Most januar 28-an lesz a parom szuletesnapja. Vettem neki egy ilyen macikat,csak annyi hogy a szivecske kek ( [link] hajtincset adok neki (hosszu a hajm es nagyn szeretem az olyan "vintage"szazadi szerelmeket,amik sokkal ezelott voltak es a lany ajandekozottt a fiunak egy hajtincset),anyum sut egy nagy tortat es meg egy kepeslapot szeretnek,amire majd valami szivbol szolot irok le::D szerintetek jo ez az ajandek ?
2012. jan. 19. 19:23
1 2
 11/17 szamóca.. válasza:
68%
csak egy kérdésem van: minek kérdezted meg, ha nem érdekel a véleményem?:DD szerintem sz.r. na. ettől még adhatod azt neki, nem haraptam le a plüssmaci fejét.
2012. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben! Nyugi:) es koszi a velemenyt
2012. jan. 19. 19:44
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Én mint férfi, udvarias lennék és úgy tennék, mintha örülnék neki, még meg is puszilgatnálak, hogy de édes vagy, aztán a plüss vackot a hajtinccsel együtt bevágnám a fiókba és az életbe nem jutna többet eszembe, hogy ott vannak. És csak azért nem dobnám ki azonnal, mert hátha később rákérdezel, hogy ott van-e még.
2012. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem író véleményét.

Én is jó képet vágnék hozzá,mert nem szívesen bántanám meg.De az ágy alatt landolna később..

22/F

2012. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok?
2012. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tini korosztályhoz tartoznak,náluk megy nagyon plüssmaci.Bár azt megjegyezném,hogy én is gyakran veszek macit a férjemnek,és én is gyakran kapok tőle,de nálunk nem ilyen tömeg macik laknak,hanem ritka darabok,mert mi gyűjtjük őket.Először én kezdtem el,észre sem vettem,hogy gyűlik,aztán egyszer kb. úgy 4 éve véletlenül megakadt a szemem a bolhapiacon egy macin,kezembe vettem,nézegettem és megkérdezte a kisfiam:-Miért nem vesszük meg apának?! Megvettük,a férjem először csak mosolygott rajt,nem tudta kezelni a helyzetet,akkor 33 éves volt,de a kis kajla fülüt nagyon megszerette.Azóta gyűjtjük együtt a macikat.Szóval ezzel csak azt akartam kihozni az egészből,hogy lehet örülni fog a kérdező barátja a macinak.Nem tudhatjuk,nem ismerjük.Bár ez a maci tömegcikk...
2012. jan. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szerintem mennyetek el egy jó helyre ami neki is tetszik PL:

vidd el moziba, az egri várba, és fagyizni.utána olyan ajándékot adsz amilyet akarsz

2012. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!