Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehetne venni egy pasinak...

Mit lehetne venni egy pasinak aki 25 éves lesz?

Figyelt kérdés
Bnőm pasijának lesz vasárnap a 25. szülinapja,3000-et szán rá,ruha kilőve,vmi pasis dolog legyen,olyasmi ami nem dísz a polcon hanem használni lehet vmire.
2012. máj. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
3 pakli francia kártya, aztán kanszta.
2012. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs idejük a munka miatt játszani..
2012. máj. 16. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem munkaidő alatt kell játszani.
2012. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pasis kell vedd meg neki Messit, a fején egy forgó puncival amiből folyik a sör.
2012. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12 óráznak általában,este hazaérnek,és már mennek is kb. aludni mivel reggel korán kelnek minden nap meló miatt.. Másrészt van hogy pont kerülik egymást. Egyik délelőttös a másik pedig délutános. Nincs idejük ilyesmire... Nem hülyeséget kértem válasznak :/
2012. máj. 17. 09:54
 6/7 anonim válasza:
Akkor venni kéne valami olyasmit, ami munka közben is jól jöhet, mondjuk az ebédidőben... Pl. én egy termoszpoharat szeretnék már régóta, amiben nyáron is hideg marad az üdítő, és télen forró marad a tea. :-)
2012. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ez sztem nem olyan rossz ötlet,de már volt a születésnapja.
2012. máj. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!