Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ötlet lenne...

Szerintetek ez jó ötlet lenne a barátom szülinapjára? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátomnak nem sokára szülinapja lesz, de azt mondta, ne vegyek neki semmit, inkább tegyük félre a pénzt a nyaralásunkra. Viszont jó lenne neki adni valamit, mert mégis csak szülinapja lesz.


Arra gondoltam, hogy ha saját kézzel készítek neki valamit, azt biztos nem bánná, mert akkor nem költöttem szinte semmit, és a nyári utazásra is marad. :) Természetesen sütök neki tortát, azt már kipuhatoltam tőle, hogy milyet szeretne.

Ezen kívül viszont szeretnék még adni neki valamit, és 2 dolog jutott az eszembe:

1) elég szépen rajzolok, ezért gondoltam, megpróbálkozom egy portréval. :) A kérdés csak az, hogy róla rajzoljak egy képet, vagy inkább magunkat, közösen? Mivel az ő szülinapja, és nem pedig évforduló, ezért talán jobb lenne a portré, ha csak ő lenne rajta. De nem tudom, talán szívesebben kitenné a falra, ha kettőnket rajzolnám...


2) a másik ötletem az, hogy csinálok neki egy kis kupon füzetet, amiből felhasználhatja 1 éven belül (vagyis a következő szülinapjáig) a kuponokat. Nem is tudom, ilyenekre gondoltam, hogy "Megmasszírozlak", "Megsütöm a kedvenc sütid", "Ágyba reggeli", "Piknik a szabadban", "Játszom veled vetkőzős pókert", "Estére választhatsz egy filmet, amit közösen megnézünk", nem tudom, ilyesmik...


Szerintetek ez jó ötlet, vagy nagyon nagy hülyeség? Esetleg írhatnátok még egy-két tippet a kuponokhoz. :) Vagy tudtok valami mást javasolni?


Ja, és 24 éves lesz, mi pedig 1,5 éve vagyunk együtt. :)


20/L



2012. máj. 19. 13:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ja, igen, és nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak a torta ötletet. :D

Aki esetleg tudna még valami receptet küldeni, nagy szeretettel fogadom a linket vagy a leírást. :)

2012. máj. 19. 16:38
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Szeretnék egy ilyen barátnőt. 22/F
2012. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hehe, köszi. :D Ezt bóknak veszem, kedves utolsó. :)

Biztos vannak még ilyen hozzám hasonlóan elvetemült nőszemélyek a világon, remélem, hogy szerencséd lesz és sikerül kikapnod az egyiket. ;) :)

2012. máj. 19. 17:26
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy!:)

és jó látni/olvasni, hogy sok pasinak ez jön be és nem valami drága kütyü!

szerintem is mindkettőtök legyen a rajzon! Esetleg rajzolhatsz neki valami vicces, aranyos képregényt is magatokról, hogy te hogyan képzeled el a jövőtöket vagy hasonló!:)

25/l

2012. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csinálsz egy kupon füzetet ? :D

Egyébként szerintem az tök jó.

Kicsit poénos, de hasznos is, tuti örülni fog neki:)

2012. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

A kuponfüzetet akkor mindenképpen megcsinálom, a portrén meg még egyelőre gondolkodom, de természetesen mindenkinek ment a zöld kezecske! ;)

2012. máj. 20. 10:38
 17/17 anonim válasza:

Én valentinnapra csináltam ezt a kuponos dolgot.

Egy szív alakú dobozt szalvétatechnikával kidíszítettem és cetliket tettem bele. Azt mondtam neki akkor nyúljon bele amikor szomorú vagy hiányzom stb... A cetlikre olyanokat írtam amiket egymásnak sokrunk mondogatni, emlékezetes dátumok, és persze kuponok. A dobozt meg befújtam a parfümömmel. Neki nagyon tetszett.


A rajz a szerintem is jó ötlet, én is próbálkoztam de nem megy:/.

Viszont bátyám kapott egyszer egy olyan rajzot ami olyan volt mint a superman jel csak S betű helyett A volt mert úgy kezdődik a neve és az volt még rá írva hogy : Te vagy a hősöm!

Szerintem ez is tök jó:D

2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!