Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 30 éves kisgyer...

Mit vegyek egy 30 éves kisgyermekes anyukának szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztek új házba. Gondoltam, hogy a házzal kapcsolatos ajándékot veszek. De semmi ötletem nincs. Lehet vicces is. Ja, és ne legyen túl drága. :-( Van valami ötletetek?
2012. máj. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne olyat, ami a háztartáshoz tartozik vagy a gyerekhez. Valószínűleg úgyis kicsit elhanyagolva érzi magát - mert ugye mostanában mindenkinek a gyerek volt a fontos, persze neki is. Valami olyat vegyél, amit csak ő tud használni és vágyik rá.

Konkrét példát nem tudok, de gondolom érted mire célzok.

És a "ne legyen túl drága" mindenkinek mást jelent :-)

2012. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Parfümöt, vagy csokoládét, vagy virágot.. attól függ ,mi az a "nem túl drága". :)


A házba - nem tudhatod mi az ami már van nekik, és mi az ami nincs... de ha veszel pld. egy lábtörlőt, nem biztos, hogy kirakják, lehet nem fog nekik tetszeni, azzal mellé lehet lőni.


Esetleg egy vásárlási utalvány valamelyik lakásfelszerelési boltból... ?

2012. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Igazából Ők jól állnak anyagilag, és mindenük meg van. Azért is gondoltam valami vicces, jelképes ajándékra. A nem túl drága kategória nálam kb 3-4 ezer ft. Szívem szerint vennék drága ajándékot is, csak sajnos nem tehetem meg. :-(
2012. máj. 29. 12:58
 4/7 anonim válasza:
Értem. :) Nagyon aranyos vagy amúgy, hogy ennyire a kedvében akarsz járni. Én a helyedben vennék egy cserép gyönyörű, nagy virágzó virágot.. az virág is.. és lakásdísz is egyben :)
2012. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindenképp olyasmit vinnék, ami NEKI szól, és nem a gyereknek. Eleve nem úgy kell őt meghatározni, hogy "kisgyermekes anyuka", mert attól még, hogy gyereke van, ő XY és nem pedig "YZ anyukája".

Ugyanez igaz (szerintem) a házzal kapcsolatos dolgokra is...

Szóval szerintem neki vigyél valamit, aminek nincs köze az anyasághoz, hanem mondjuk süss neki finom sütit, vagy vigyél neki egy pár szelet tortát, esetleg egy olcsóbb parfüm (már, ha létezik még ilyen...), egy szép felső, stb...

2012. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Én is mindenképp olyasmit vinnék, ami NEKI szól, és nem a gyereknek."


Egy szóval sem írta a kérdező, hogy a gyereknek szóló ajándékot szeretne venni. :)

2012. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem írta, csak inkább az egyik előttem válaszolóra reflektáltam, vele egyetértésben. :)

Az egész abból adódott - gondolom -, hogy "kisgyermekes anyuka"-ként határozta meg a Kérdező a szóban forgó hölgyet. :)

2012. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!