Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha nem vennék anyám születés napjára semmit? 24F

Figyelt kérdés
Nekem márciusba volt én se kaptam semmit bár az igaz, hogy kórházba voltam, műteni kellet engem nem igazán a szülinapommal voltam elfoglalva. Eddig minden évben vettem valamit meg én is kaptam, de idén nagyon tanácstalan vagyok, mellesleg 3 hónapja munka nélküli vagyok és így nem sok pénzt kapok havonta. 1000 ft szánnék az egészre! :S De, ha meg nem veszek és csak simán felköszöntöm az most milyen? Nincs semmi ötletem. Virág meg drága 1-2 szál virág az most milyen?
2012. jún. 5. 07:17
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ha a virág mellett döntesz, mondd el az eladónak hogy x összeged van rá és anyukádnak kéne valami szülinapra. És akkor ő már tud ajánlani valamit. Ők azért tudják hogy mire, kinek mit illik adni vagy épp mi a divat.
2012. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
EGy kisebb bonbon meg egy szál virág kb ezer ft. Nagyon fog örülni neki! De jó, hogy még vannak ilyen fiatalok, akiknek fontos a mamája szülinapja!
2012. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyébként a virág ára nem a színe alapján változik. A piros rózsa ugyanannyiba fog kerülni, mint a fehér.

Ha a rózsát megkapod kb. 500-600 Ft-ér/szál, szegfűt, vagy bármi mást 350-450 között. Akkor már inkább a piros rózsa, mint más.

2012. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy szál virágot mindenképp vegyél neki celofánban!
2012. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés eldőlt és még egyszer köszi mindenkinek. Vettem egy bonbont 465 ft- ba került virágot is akartam de az eladó elment valahova vártam rá de nem ért vissza du. vissza megyek amúgy is van dolgom a városba és veszek valami virágot. Majd megírom a részleteket! :)
2012. jún. 5. 09:18
 16/19 anonim válasza:
Én is azt mondom,mindenképp lepd meg valamivel!Egyszer már nekem se telt virágra(csak egy apróbb dologra),így megoldottam azzal,hogy nagymamám rózsabokrairól kértem pár szálat.És nem azt nézte anyukám,hogy honnan van a virág.
2012. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Vettem neki még virágot! Bonbon 465 ft, virág 650 ft volt örült neki. Mellesleg jó berúgtam este itthon! Épp próbálok észhez térni! Köszi mindenkinek!
2012. jún. 6. 10:21
 18/19 anonim válasza:
VEGYÉL KÉPESLAPOT, AZ NEM OLYAN DRÁGA! NÁLUNK 30 FT, ÉS MÉGIS VETTÉL VALAMIT...
2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem a szándék a fontos. És ha netán le lennél égve anyagilag, akkor készíthetsz valamit sajátkezüleg is. Szerintem annak is nagyon örülne, sőt, talán még jobban, mint egy sima bonbonnak. :)
2012. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!