Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vettem a barátnőmnek egy...

Vettem a barátnőmnek egy méreg drága nyakláncot ő meg csak annyit vágott rá hogy "Van már ilyenem! " és a polcára dobta. Haragudhatnék rá? 11/L

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek egy 10.000Ft-os nyakláncot amire 2 és fél hónapig gyűjtöttem. Eljött a szülinapja és elmentem a zsúrra. Odaadtam neki a nyakláncot (mellesleg először magamnak akartam megvenni azt a nyakláncot de eszembe jutott a szülinapja ezért neki adtam inkább), kinyitotta (láttátok volna mennyire izgultam) és a következőt mondta: "Már van egy ilyenem!" - de olyan megbántó volt. Erre 2 és fél hónap gyűjtés eredménye számomra elveszett. De meg sem köszönte. Jogosan haragszok rá?
2012. jún. 16. 12:56
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
90%

Ilyenidős gyerekeknek ennyi (zseb)pénz??? :O

Legközelebb készíts ajándékot, de ezt a bnődet sürgősen dobjad!

2012. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

egy héten kapok egy ezrest! számolj kérlek utolsó! 2 és fél hónap=10 hét az = 10.000 Ft.

Am köszi a válaszokat! ezek után nem lesz lelkiismeret furdolásom ha megmondom a szemébe azt hogy mi/ki ő.

2012. jún. 16. 15:33
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a haragod. A barátnőd nagyon tapintatlan volt. Az ajándékna még "fogcsikorgatva" is illik örülni. Hogy aztán milyen sorsot szán nek,az már mellékes.
2012. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hát ez 2 napja volt...nem láttam nyanyakában. Egy másik barátnőmtől meg kapott egy műanyag bóvli 100Ft-os gyűrűt azt meg láttam az ujján pénteken. Felbírtam volna robbanni. Egy aranynyaklánc (nyelvtanilag így kell helyesen írni mert összetett szó csak azért írom jogy ne nézzetek hülyének :D) nem elég jó neki a műanyagot meg hordja. A pofám majd leszakadt.
2012. jún. 16. 16:01
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég drága ajándék! Még felnőttek közt is. A szüleid visszakérhetnék a szüleitől - elmesélve a történteket.

Tudják, hogy ilyen drága ajándékot adtál?

2012. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

nem, nem tudják. de elmentem ehhez a csajhoz itt van 2 háznyira és képes voltam visszakérni tőle. És visszaadta. El is mesélte miért barátkozott velem! Hogy segítsek a leckéiben. Azért jobb mint én mert a tanulási időmet az ő korrepetálására fordítottam. Elmondta h már nincs szügsége rám és vissza is adja a nyakláncot mert neki úgysem tetszik.

Mikor rájön az ember hogy 3 éven át a semmire telik az ideje vagy arra amire nem érdemes az fáj! A nyakláncot én hordom a csajhoz meg hozzá sem fogok szólni.

2012. jún. 16. 16:16
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Jól tetted.
2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
köszönöm! a szép aranynyakláncot pedig sztem anyunak adom majd szülinapjára. Az is nemsoká' itt van.
2012. jún. 16. 16:23
 19/31 anonim válasza:
100%

van egy barátnőm. Amikor még nem voltunk olyan jóban, de már beszélgettünk meghívott a szülinapjára. Gondolkodtam mit vegyek neki. Nem ismerem. Minek örülnék én?? Én valami nőies dolognak örülök, ezért vettem neki egy szemfestéket, mert annyit tudtam hogy a zöld a kedvenc színe. Gyönyörű szemfesték volt, a zöld minden árnyalata benne volt. Becsomagoltam neki, és odaadtam. Kibontotta, megpuszilt és megköszönte. Kedves volt nagyon. Másnap megtudtam a barátnőjétől, hogy utálja a szemfestékeket, körömlakkokat, s a sminkcuccokat. De nem bántott meg vele. Kicsit hülyén éreztem magam hogy miért nem kérdeztem meg valakitől, aki jobban ismeri de jól esett hogy nem jegyezte meg hogy: utálom a szemfestékeket.

Szerintem is a kedves "barátnőd" nagyon el van kényeztetve. Szerintem mikor legközelebb találkozol vele mond meg hogy rosszul esett :)

2012. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

azt is mondtam mikor most az előbb átmentem hozzá.

am akkor jófej barátnőd lehet! :)

2012. jún. 16. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!