Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vettem a barátnőmnek egy...

Vettem a barátnőmnek egy méreg drága nyakláncot ő meg csak annyit vágott rá hogy "Van már ilyenem! " és a polcára dobta. Haragudhatnék rá? 11/L

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek egy 10.000Ft-os nyakláncot amire 2 és fél hónapig gyűjtöttem. Eljött a szülinapja és elmentem a zsúrra. Odaadtam neki a nyakláncot (mellesleg először magamnak akartam megvenni azt a nyakláncot de eszembe jutott a szülinapja ezért neki adtam inkább), kinyitotta (láttátok volna mennyire izgultam) és a következőt mondta: "Már van egy ilyenem!" - de olyan megbántó volt. Erre 2 és fél hónap gyűjtés eredménye számomra elveszett. De meg sem köszönte. Jogosan haragszok rá?
2012. jún. 16. 12:56
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
igen, tényleg jó fej :)
2012. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 16. 16:33
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted kérdező, legalább nálam még idejében kiderült milyen is valójában:) Remélem most már jobb leszel belőle mindenben:)
2012. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen barátnőre pazaroltad az idődet, energiádat és szeretetedet. No meg a pénzedet. Ügyes vagy, hogy visszakérted tőle a nyakláncot.


Persze én a helyedben ugyanazt a darabot már nem adnám oda az édesanyámnak, vagy legalábbis nem abban a formában. Ha tudsz vegyél rá egy medált, vagy csinálj vele valamit, amitől más lesz, mert ahányszor meglátod majd édesanyád nyakában, mindig ez az esemény fog eszedbe jutni.

Talán megpróbálnám törtaranyként beváltani egy olcsóbbra akár abban az üzletben, ahol ezt vetted, vagy valamit megpróbálnék kitalálni. Esetleg az árából (amit adnak érte) csak egy karkötőre futná, stb. De azért legalább futnék egy kört ennek érdekében.

2012. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
hát van egy kis aranymedálom majd rárakom azt is :) köszii!
2012. jún. 16. 17:04
 26/31 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom gazdag szülők elkényeztetett kis majma.Miért nem vittél neki toronyórát lánccal vagy esetleg hullámvasutat, az talán még nincs otthon.
2012. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
esetleg nem tudnád visszacserélni? abból választhatnál anyudnak valamit.
2012. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%
Teljesen jogos, hogy haragszol rá! De szerintem akár milyen jó barátod nem szabadott volna 10.000Ft értékű ajándékot venni, inkább vetted volna meg magadnak. Nem is értem a szüleid hogy engedhették ezt meg neked, akár a te pénzed akár nem. Én sokallom. Vannak jó kinézetű, szép nyakláncok 2-3 ezer forintért. Én a te helyedben (amikor a polcra dobta) levettem volna a polcról és hazavittem volna.
2012. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Anyuék NEM tudták hogy mit akarok a pénzemből.
2012. jún. 17. 20:37
 30/31 anonim válasza:
Vedd vissza tőle.
2012. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!