Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kedves anyukák! Ti minek...

Kedves anyukák! Ti minek örülnétek a legjobban, hogy a gyermeketek mivel lepjen meg titeket?

Figyelt kérdés
akár a legkisebb,legnagyobb ajándék:) egy kis party vagy csak a család nagy torta kicsi,milyen virág? cserepes vagy vágott nagy csokor?:)

2012. jún. 21. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a születésnap kimaradt:)
2012. jún. 21. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami saját készitésü dologgal, lehet akár egy egyzserü szendvics is, csak hogy gondolt rá.


Partyt semmiképpen nem szeretnék, csak a család, esetleg szépen megteritve, egy kézzel irt kártya böven elég.

2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szülinap volt, hanem anyák napja, de kedves emlék. Én harmadikos voltam, a nővérem negyedikes, a húgom pedig még csak elsős, természetesen általánosban :D. Kivetünk a könyvtárból egy gyerek szakácskönyvet és ebédet csináltunk anyunak. Máig emlékszem: natúr hús, krumplipüré, paradicsomsaláta és limonádé volt a menü. Anyu mikor meglátta, örömében elsírta magát, máig emlegeti az a napot.
2012. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csak anyuka írhat ide, az volt a legnagyobb születésnapi ajándékom, amikor a két lányomtól (13 és 17 évesen) kaptam egy szép bögrét, amire az volt írva, hogy "A világ legjobb apukájának."
2012. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!