Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20 év fölötti srácok férfiak!...

20 év fölötti srácok férfiak! Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

A párommal két nap különbséggel ünnepeljük a születésnapunkat, ami hamarosan esedékes. A születésnapi ajándékainkat már átadtuk még is meg szeretném lepni még valami "aprósággal" aznap. Arra gondoltam, hogy valamilyen belépőjegyet vennék (természetesen kettőt), mondjuk aqua parkba, vagy vidámparkba, nem tudom még. Szereti az ilyen dolgokat és a múltkor panaszkodott, hogy keveset vagyunk kettesben, nyaralni nem tudunk elmenni, így gondoltam jó ötlet lehet. Nektek melyik tetszene jobban? Valamilyen csúszda park (ha igen melyik?), vidámpark, esetleg egy sima strand, vagy kaland park? Egy egynapos Bécsi kirándulás? Nagyon sok ötletem van, de ismerem annyira, hogy neki mindegyik tetszene, én pedig nem tudok egyedül dönteni még is szeretném ha meglepetés maradna.

Előre is köszi a segítséget! 22/L



2012. júl. 1. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Melyikben voltatok?
2012. júl. 1. 17:36
 12/14 anonim válasza:
Hajdúszoboszlót melegen tudom nektek ajánlani, nagyon klassz strandja van, aquaparkkal karöltve :)
2012. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyíregyházaz-sóstó élményfürdő nagyon jó,visszajárunk minden éven


Kecskemét csúszdapark is megéri


szoboszló is jó,de drága nagyon


mondjuk nem mind1,hogy hol laktok,mert ne legyen már az utiköltség a belépő sokszorosa...

2012. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katy123789 válasza:
Fogalmam sincs, hogy merre laktok..:S De ha engem kérdezel [mint lány..^^] az időtöl függ..:S Mert ha az idő nem 30 fok feletti, akkor ne strandra menjetek..:D Akkor szerintem vidámpark..:)) De ha jó az idő, tudom javasolni a Mogyoródi aquaparkot..:)[Ott a aquaparkból még a Forma1-es pályát is látod, én pont akkor voltam, amikor ott mentek a F1-es kocsik..:D azt te is élveznéd..:) ] Nekem nagyon nagy élmény volt, pedig már nagyon régen voltam..:) kb 8 éve.. De még most is mindenre emlékszek. Pedig messze lakom, de megérte annyit utazgatni, igaz ismerőseimmel mentem. Vidámpark meg a pesti a legjobb, a többit nem ismerem..:P Remélem jól sikerül a meglepi!:) Majd számolj be..:D Üdv.
2012. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!