Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyukámnak a születé...

Mit adjak anyukámnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz anyukám születésnapja, de nekem még fogalmam sincs róla, hogy mit adjak neki. Semmi nem jut az eszembe, kérlek segítsetek! (Csak holnap este köszöntjük fel, és addig nem is lesz itthon, szóval egész nap lesz időm készülni rá, vagy venni valamit.)
2012. júl. 18. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Süss neki egy tortát annál szebb nincs ha saját kezűleg készítesz neki valamit. Vegyél virágot neki vagy valami porcelán, könyv esetleg...
2012. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hány éves vagy?

SK: rajzolj Neki valamit (én régebben lerajzoltam a kutyánkat pl.) esetleg más kézzel készített dolog (karkötő, nyaklánc gyöngyből).A süti sütés is jó ötlet szerintem.

Vagy vegyél egy könyvet a kedvenc írójától.. Esetleg egy Cd-t?

2012. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sidel válasza:

Már nem azért, de jókor jut eszedbe a dolog.


A kérdésedre válaszolva, attól függ, hány éves vagy. Míg gyerek addig az anyukák jobban örülnek a saját készítésű dolgoknak. Bár lehet, hogy ahhoz az idő már kevés.


Egy fényképes bögrét, pólót hamar össze lehet hozni, akár percek alatt, ha van olyan hely a közelben. Ez kicsit személyesebb.


A süti, vagy tortasütés szintén jó ötlet.

2012. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h jó lett volna hamarabb intézkedni az ügyben, de sajnos most sok dolog közbejött. Amúgy 16 vagyok, és köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!