Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Első szülinap! Hogyan? Gázos...

Első szülinap! Hogyan? Gázos szitu! Javaslat?

Figyelt kérdés

Nemsokára betölti az egy évet a gyermekem! Számolgattunk... meg kell hívni kereszt szülőket, nagyszülőket... eleve a két család nem jön ki egymással.. nagyon nem...

A másik pedig az anyagiak.. itt-ott 30-40 ezer lenne..

Hidegtál, húsok, pogi, torta, üdítők (Coca-cola, fanta, ásványvíz bubis, bubimentes, alkohol mentes sör, gyümilé..)

Én azt az összeget inkább a gyerekre költeném!

Nem vagyok fukar, de ezt most tényleg nem engedhetjük meg. Másrészt az egész halálra lenne ítélve ha anyósomék és a szüleim is jelen lennének egy légtérbe.. az étkezőben el sem férünk ennyien. Szabadtér.. ki tudja milyen idő lesz.. Keresztszülők messziről jönnek, meg kell vendégelni.. nekik szokásuk estig itt ülni.. teljesen mindegy mikorra hívom őket, tuti késő estig itt lesznek... nekünk meg már 18:30-kor fürcsi idő, és 20:00-kor alvás. Délután is van egy csucsu.. itt fognak ricsajozni. A gyerek nem fog tudni aludni, nyűgös lesz..

(((keresztelőről maradt élmények alapján mondom)))

Mi van, ha csak egy tortát veszek, és csak az egyikőnk szülei jönnek? Annyira gáz ez a szitu! Nekem ez nyűűűűűg!!! De szeretném, ha legalább egy tortája lenne a gyereknek! Javaslat?



2012. júl. 28. 20:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Ünnepeljetek csak 3-asban. A nagyszülők meg majd külön-külön meglátogatják őket.
2012. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért egy keresztelő más mint egy szülinap.

Na hari, de állj a sarkadra és úgy szervezd, ahogy neked jó.

Lehet én vagyok spórolós (pedig nem hiszem), de egy szülinapot jóval kevesebb pénzből is ki tudok hozni, úgy hogy mindenki jól lakik.

Az időpontot meg úgy szervezd meg, amikor nem alszik a gyerek. Az alvás idejére meg legyen vége, és ezt add tudtára a vendégeknek. Nem kell "három napos bulit" tartani.

Ha meg soknak gondolod, akkor ne hívj meg mindenkit. Buli nélkül is fel lehet köszönteni egy gyereket, nem kell ide csinnadratta.


A rokonaid amúgy ennyire tolakodók, figyelmetlenek, hogy éjszakába menően akarják megünnepelni egy egy éves baba szülinapját? Hát érdekes...Mondd el nekik, hogy nem, és punktum.


Tortája meg bárhogy lehet egy gyereknek, akkor is ha csak ti, szülők vagytok vele.

2012. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de félek, hogy sértődés lesz belőle. De ez tűnik a legjobb lehetőségnek, ha magunkat tekintem..
2012. júl. 28. 20:46
 4/4 anonim válasza:
Én megtartanám együtt mindenkivel, keresztszülők, nagyszülők, azt az egy napot amikor felborul a pici napirendje kibírjátok!! Az italokat, üdítőket előre is meg lehet venni, nem kell akkor egyszerre így jobban eloszlik a költség, csinálj hidegtálat, süss egybefasírtot, húsokat, kb a hús 5000, salik 2000, vagy még annyi se, sütit süsd magad, meg egy kiló lisztről pogit vagy sósat.szal az egész kaját sütit ki lehet hozni 10-ezerből plusz az italok. Szépen csinálsz egy svédasztalt, így nem leülős ebédecske lesz. A sokáig ott maradó rokonról meg annyit, hogy gondolj bele a helyzetébe, messziről mennek, és ha utazik pár órát akkor ne dobd már ki őket pár óra múlva, viszont még a buli előtt közölni kell mindenkivel legalább is mi így tettük, hogy nagyon örülünk mindenkinek de a mai szülinapi party 20 óráig tart:))Tortát meg kérd meg valamelyik nagyszülőt, hogy lepjék meg az unokájukat egy szép nagy tortával:) úgy is megteszik:)
2012. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!