Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A családom meglepetés bulit...

A családom meglepetés bulit rendez a szülinapomkor, de én véletlenül meghallottam. Mondjam el nekik hogy tudok róla, vagy csináljak úgy mint aki meglepődik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meg akarnak lepni,és örömet akarnak neked szerezni,ne rontsd el. Tégy úgy mint aki nem tud semmit.
2012. júl. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, csináld úgy mintha nem tudnál róla. Az is lehet hogy teljesen megfogsz lepődni még így is hogy tudsz róla mert kitudja mit terveznek még ez mellé amiről lehet nem is tudsz.
2012. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húú, egyszer ugyanígy jártam.


Én inkább meglepődtem. :$

2012. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem szólnék, nem rontanám el az örömüket, ha már egyszer ennyire figyelmesek. Biztos nagyon szeretnek téged.
2012. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából csak annyit tudok hogy hello kitty-s tortám lesz,de hogy milyen elképzelésem sincs,és az ajándékokat sem tudom hogy milyenek lesznek...
2012. júl. 30. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak várd a szülinapod. Na agyalj semmin, csak lepődj meg :D
2012. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!