Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Már csk egy napom van. Mit...

Már csk egy napom van. Mit készísek az anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudom, picit elkéstem, de mit lehetne készízeni Neki? Nagyon szereti a kézzel készített dolgokat, de ez jó, mert én pedig szeretek kézműveskedni. Lány vagyok, októberben leszek 13. A norm. válaszokat előre is köszi. Légyszi segííííííts!
2012. szept. 26. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ami most nagy divat és én ezzel lepem meg a szülei karácsonyra, az az, hogy fogom egy régi babakori fotómat és beöltöztem ugyan úgy és megpróbáltam ugyan azon körülményekközött, ugyan olyan pózolással létrehozni magamról a képet. Majd fogok egy dupla képkeretet. Az egyikbe a régi képet rakom, a másikba meg a "rekonstrukciót".

Szerintem nagyon vicces :) és a szüleim is fognak örülni neki, mert mi mást vehetnék amit ők maguk még nem vettek meg???

2012. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szokott CD-t hallgatni? Pl. kocsiban...

Akkor Apud segítségével tudsz csinálni egy válogatást a kedvenc számaiból.

2012. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg sütni vmit?

Ha van muffinformád, akkor azt a legegyszerűbb és biztos van alapanyag hozzá otthon.

2012. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ. Muffini még életemben nem csináltam. Az a fotós dolog az nagyon tetszik, csak ne mindig rólam kapjon valamit, mert a múlt szülinapjára egy ceruzával rajzolt (grafit) képet kapott amin én és a testvérem voltunk. Az elég jól sikerült. A zenés dolog meg úgy van, hogy ha egyedül utazik, akkor szereti a csendet és nem hallgat zenét. Viszont ha velünk, akkor beszélgetünk. Amúgy aminek nagyon örülök, az az, hogy olyanok vagyunk mint a barátnők, és nagyon szeretem Őt.
2012. szept. 26. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Muffint sütni nagyon egyszerű, nyugodtan próbáld meg. :)
2012. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehetne azt is, hogy mondjuk hétvégén hagyod pihenni. Ágyba vinnéd neki a reggelit, kitakarítanál helyette, megmasszíroznád, szép frizurát készítenél neki, kisminkelnéd, vagy készíthetsz neki arcpakolást is. Aztán persze ehhez jöhet még valami kézzel készített dolog, ha szeretnéd.
2012. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amikor fáradt vagy kint az udvaron segít a nagyszüleimnek akkor én nagyon sokszor ki szoktam takarítani az egész házat. Ez a hétvégés dolog azért nem jó, mert lakodalomba megyünk. Azutáni hétvégén pedig welnessbe.
2012. szept. 26. 15:38
 8/11 A kérdező kommentje:
De azért köszi.
2012. szept. 26. 15:39
 9/11 anonim válasza:
100%

Én már készítettem anyukámnak kuponokat.

Fogtam egy A4-es papírt (színes, kemény kartonos a legjobb) és ráírtam sok féle eseményt (pl.: Sokáig aludhat, Ágyba viszem a reggelit, Felmosok és kiporszivózok, Moziba viszem anyut...). Ezeket szétvágtam és egy borítékba tettem. Úgy emlékszem, 2 hét alatt elfogyott neki és már karácsonyra is ilyet kért.

2012. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%
Kishugom (szintén 13éves) kiégetős gyurmából, drótokból, fonalakból szokott ékszert készíteni. Hobbiboltba mindent kapsz hozzá, akár karkötőkapcsot akár a fülbevaló akasztóját fillérekért. Nálunk mindenki nagyon örült az ilyeneknek!:)
2012. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!