Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valami ötletes ajándékot...

Valami ötletes ajándékot keresek anyukám szülinapjára, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Saját kezűleg szeretném elkészíteni, mett az olyanoknak mindig örül.
2012. nov. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeret sütni/főzni?


Ha igen, akkor sk receptkönyvet, vagy én pl. idén sógornőmnek karácsonyra egy olyat találtam ki, hogy kerestem egy szép 5 literes dunsztos üveget, szépen lemostam kívül-belül, nem matricás üvegfestékkel festettem rá egy téli tájképet, és telepakoltam/pakolom még:

Vettem néhány üveg különleges lekvárt, ezeket tettem bele (rumos dió, étcsokis-konyakos meggy, sütőtök, füge, kókuszos alma) alulra, rá 3 fél literes saját készítésű különleges fűszerolajat, és vettem fűszereket meg hozzávalókat, pl. chilli, kurkuma, valódi fahéj, vaníliarúd, zöldfűszerek, fűszerkeverékek, ánizs, mandulaliszt, különféle magvak, és a fennmaradó helyet ezekkel töltöttem meg. Ha tele lesz (ma megyek még egy pár helyre pár fűszert nézni), akkor a teteje is kap egy díszítést, és kész is a karácsonyi ajándék. Ugyanezt el tudom képzelni más alkalomra, kisebb méretben is.


Esetleg készíts egy üvegmécsest, és azt tedd egy általad festett, szalvétázott fadobozba. Ha érdekel, hogyan készíts üvegmécsest, akkor írj privit, akár küldeni is tudok képet róla, sőt, meg is csinálom neked, mivel többek között ilyesmivel foglalkozom :)

2012. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a vénlány?
2012. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
46
2012. nov. 19. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:
lesz
2012. nov. 19. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Sütőkesztyű vagy kötény.
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ööö nem az a nagymami főzős-sütős típus, elég fiatalos, sminkeli magát, jó ruhákban jár, stb.
2012. nov. 19. 21:36
 7/7 anonim válasza:
Én fürdőgolyót készítek a család női tagjainak :) Ha nem érzékeny a bőre megcsinálhatod Te is neki. Itt megtalálod a receptet: [link]
2012. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!