Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apukám 40. szülinap...

Mit vegyek apukám 40. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Apa a következő dolgokat gyűjti:

- borok

- konyakok

- whiskyk

- kubai szivarok

és az ezekkel kapcsolatos tárgyak.

- rally relikviák (a régi B csoport leginkább)

- Porsche relikviák


Ezekkel kapcsolatos dolgot szeretnék neki adni leginkább. Max olyan 50 ezer forintig.


2012. nov. 13. 23:09
 1/3 anonim válasza:

Hát, lévén, hogy ilyeneket gyűjt, szerintem már nem tudnál neki semmi újat venni ekkora összegben, ezért maximum ilyen téren tényleg csak valami olyan különlegességet lenne érdemes, ami még nincs neki.

Bort is tudsz venni ilyen árban, whiskey-t és konyakot szintén. De mondjuk szerintem sokkal személyesebb lenne, ha mondjuk egy egy kis Rally autómodellt vennél, és alá irattatnád az egyik kedvenc versenyzőjével.

2012. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h apukád jobban örülne egy élménynek inkább a családdal. Én vettem anyu szülinapjára 3 színházjegyet, és mindenki nagyon örült neki, és maradandó élmény is volt.
2012. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a westendben van egy ilyen nagy újságos, ott lehet kapni azt hiszem 42ezer forintért egy dobozt amiben 4 fajta johnny walker van. kék zöld arany és talán fekete. azt hiszem csak 2 decis kiszerelések, de nagyon jól mutatnak dobozban és biztos ízlene is neki :)
2012. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!