Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőnek születésnapi...

Barátnőnek születésnapi ajándék. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos a problémám az, hogy nem tudom mit vásároljak születésnapjára.

A problémám abban is nehezedik, hogy alig 4 hónapja vagyunk együtt, viszont rajongunk egymás iránt.

Mivel külföldön élünk mindketten, (ő nem magyar) ezért ilyen eseményekkor olyan 20-30 ezer forint végösszegű ajándék, nem számít túl nagynak (kinti fizetéshez képest).

Ezért is gondoltam arra, hogy veszek neki egy ilyen gyöngy nyakláncot:

[link]


Viszont nem tudom illik e ilyen fiatalon (én 20, ő 22) ékszert ajándékozni. Vagy, hogy ezt mennyire nyerné el a tetszését.Ezért is fordulok most a hölgyeknek itt a fórumon.


Lányok/Hölgyeim, nektek mennyire tetszik a nyaklánc? Titeket nem hozna zavarba egy ilyen ajándék, ilyen fiatal kapcsolatban?


Mit ajánlotok mit megyek a születésnapjára?



2013. jan. 12. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

üdv!


tavaly szülinapomra én is egy nagyon drága ékszert kaptam a barátomtól, örültem neki, de bevallom, sokkal jobb lett volna, ha elmegyünk valahová kettesben, vagy ha kézzel készít nekem vmit (pl. ékszerdoboz). nem is hordom a fülbevalót, sajnálom felvenni a mindennapokra, nem vagyok az a kulák lány, na :D


ha úgy gondolod, tetszene neki, és ez az összeg belefér a kapcsolatotokba, akkor rendben. a vacsorát pedig főzhetnéd te magad is! :)

2013. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!