Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Aranyláncot akarnak venni...

Aranyláncot akarnak venni nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám elmondta, hogy ezt fogok szülinapomra kapni. Viszont utálom a nyakláncokat, és az aranyat. Egyáltalán nem a stílusom.

Mondtam, hogy vegyenek inkább egy szép fehérarany karkötőt, annak örülnék.

De nem, hajthatalan... Pedig kinéztem egy nagyon szépet, fáj a szívem érte..


2013. febr. 8. 16:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

hát én megmondanám, hogy ha olyat akar venni, aminek nem örülsz. drága, sosem fogod viselni, a szekrényben fog állni, akkor vegye csak.

ha meg esetleg olyat, aminek örülnél, viselnéd, akkor a karkötőt.


árban ugyan annyi a kettő?

2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg egyenesen, hogy nem szereted az aranyat, és inkább ezt kérnéd.
2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki ezt így, hogy sosem fogom hordani, mert nem szeretem. Erre ő, hogy majd megszeretem... Van aranygyűrűm is, azt sem hordom.


25.000 ft-ért akarnak venni, amit kinéztem 9000 ft

2013. febr. 8. 16:42
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig árban majdnem ugyanaz,mivel a nyaklánc hosszabb.

Mondd meg nekik,hogy melyiket nézted ki.Sosem értettem,hogy a szülő miért ragaszkodik a saját elképzeléséhez.Te fogod hordani.Persze minden ajándéknak örülni kell,de ha én tudnám,hogy a lányomnak mi tetszene inkább,akkor azt venném meg neki.

2013. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem valószínű, hogy megszereted. Nekem is csak 24 éves koromra egyeztek bele, hogy eladjam(beváltsam) a gyerekkorban kapott arany ékszereimet, akkor jött rá anyám, hogy ha idáig nem szerettem meg, akkor sosem fogom. Próbáld még győzködni, hogy hiába veszi meg, nem fogod hordani, és nem akarsz ezen vitát később, legyen vele tisztában, hogy neked nem kell.
2013. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

nem az a lényeg hanem hogy azt tőle kapod mert emlékezik arra a napra amikor megszülettél.

fogadd el max csak néha teszed fel ha tényleg nem tetszik,ami neked tetszik majd megveszed te vagy a pasid valentinra.

csak elmondom hogy apukám 25. szülinapomra vett nekem egy pecsétgyűrűt nem szerettem kicsi is lett még vésve is volt bele. bevittem kértem a pénzt, azóta is fáj a szívem érte mert az belőle egy darab hogy gondolt rám és szeretettel válogatta a boltban. és már nincs velünk.. lehet hogy nem szereted anyudat vagy rossz a viszonyotok a miénk sem volt jó,anyummal folytoni viták még tettlegesség is,de jó ember volt.


--tudom de hidd el bánni fogod hogy ha nem engeded hogy kimutassa így is hogy szeret.

2013. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd had vegyek meg... aztsn add el vagy add be a zaciba es megvegeted a karkotot raadasul penzed is marad. Nem tudom megerteni miert akar valaki draga ajandekot venni a masiknak... ha tudja hogy abszolut nen orulne neki... az emberi butasag tenyleg hatartalan.
2013. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
Itt hiába kérdezgetsz ha anyád ilyen makacs,és nem enged a rábeszélésnek.A fehérarany jóval drágább,és azt sztem nem fogja megvenni.Én se szeretem az aranyat viszont van egy csomó ezüst ékszerem.-Az lenne a legjobb ha kiválasztanál egy szet-et ezüstböl ami tetszik és megmutatnád neki hogy ilyent szeretnél.
2013. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ha már jobb híján így akarja kimutatni, legalább vegye már figyelembe, hogy utálom az aranynyakláncot.

Utálom, ha valami hozzáér a nyakamhoz, pánik-szerű érzésem van tőle, beleakad a hajam, stb.

Soha nem fogom hordani..

2013. febr. 8. 16:50
 10/30 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem az olcsóbb.
2013. febr. 8. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!