Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötletek? Sürgősen!

Ajándékötletek? Sürgősen!

Figyelt kérdés
A nővérem most lesz 21 éves, és nem tudom milyen ajándék lehetne jó és ötletes neki. Nem szeretnék sokat költeni, és attól sem félek hogy otthon csináljak valamit. Nagy muffin-rajongó. Mit gondoltok, milyen muffinos dolgot lehetne csinálni? (gondoltam mindenféle varrásra is, de nincs varrógépem, és ezért nagyon szuper dolgot nem nagyon tudok összehozni :S)
2013. febr. 25. 16:33
 1/6 anonim válasza:
[link] Itt találsz tök jó dolgokat muffinokat. Meg szerintem vegyél neki még valami kis virágot, h szereti, vagy pezsgő...
2013. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt nem tudod/tudjátok véletlenül, hogyha pénteken csinálok neki ilyen díszes kis muffintortákat (cupcake-eket), akkor az kiszárad szombat délig? :)

egyébként köszönöm az oldalt, tényleg nagyon jó! :)

2013. febr. 25. 17:19
 3/6 anonim válasza:

Ha letakarod valamivel biztsosan nem szárad ki:)

Varrhatnál neki egyszerűbb tolltartót, telefontokot vagy pénztárcát akár muffinos fellvarróval, bár ilyet biztos nehéz találni főleg rövid idő alatt.

bizsuboltokban is kereshetsz muffinos ékszereket, vagy meg is csinálhatod:) (bár ehhez alapanyagot kell szerezned)

[link]

2013. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy muffinos párnnak nagyon tudnék örülni! "Édes álmokat!" felirattal, vagy csak hozzácsatolva papíron. :)
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21 muffint csinálj!
2013. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pici gyertyákkal a tetején...:)
2013. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!