Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyünk a férjem lányának...

Mit vegyünk a férjem lányának szülinapra?

Figyelt kérdés

A férjem első házasságából született lánya 11 éves lesz hamarosan. Karácsony óta egy vágya van egy saját laptop.

Az édesanyjukkal laknak (huga 6 éves) és ott van asztali számítógépük a gyerekeknek a szobájukban, azon van internet is. Sokat vitáznak azon hogy éppen ki használja a gépet. De ez szerintem még nem indokolt, hogy emiatt saját laptopra legyen szükség.

Most nem tudjuk, hogy mit csináljunk, mert 11 évesen még kicsi ahhoz hogy saját laptopja legyen, nem lenne fair a tesóval szemben sem. Illetve már többször tönkretették az asztali gépükt is. KApcsolattartás szempontjából jó volna ,de (de ezt sem engedik mindig, hogy fent legyen, hogy beszéljnek velünk).


Végül is az lenne a kérdésem, hogy laptop helyett mit vehetnénk neki, aminek még talán tudna örülni is?



2013. febr. 28. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tablet.

25ezerért már kapni olyat ami netezésre tökéletes.

2013. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mi most várjuk első közös babánkat, 6 hónapos vagyok. Nincs sok plussz pénzünk és még a babónak nem vettünk meg semmit. Ajándékra most max 10 ezer ft van
2013. febr. 28. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Társasjáték, ruha, szépítkezős szett
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Odaadjatok a penzt egy boritekban es azt vesz rajta amit akar. De ha ezt igy nem talaljatok megoldasnak en is ruhanemut javaslom. Vagy vmi csinosabb atmenetikabatot. Blezert vagy ballonkabatot. 6-7000Ft-ert mindkettot lehet mar venni.Szeret fodraszkodni?Hajsuto vagy hajvasalo. Vagy egy Mp4 lejatszo. De amit irtal hogy netezeshez kellene vmi. Okostelefon.
2013. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Okostelefont nem vesz 10-ért. Ez nem volt okos válasz.

De a hajvasaló, hajsütő sem biztos, mert 10 évesen szerintem egy kislány ne sütögesse a haját. Azért megvenni meg kár, hogy majd 5 év múlva jó lesz neki...

2013. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja meg elfelejtettem odairni ha szereti az ekszereket akkor egy par csinos fulbevalo vagy amit szivesen hord bizsu boltokban nem egy horibilis osszeg. Vagy egy jò csajos témàjù konyv. De egy par cipo sem lenne szerintem rossz. Remelem tudtam segiteni. :)
2013. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

akkor tablet kilővel.

10ezer van rá,akkor nem is kérdés,hogy kaptop felejtős.

Pénzt odaadni,és gyűjtögesse.

Majd kap névnapra,szülinapra,gyereknapra,karácsonyra,mikulásra,összegyűjti szépen,legalább megbecsüli.

2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is azt mondom, hogy tablet, vannak már olcsóbbak. Nálunk karácsonyra kaptak egyet-egyet a gyerekek. Mert mindig egyszerre akarnak a géphez ülni, ha itt van a férjem fia is. Ilyenkor ezerrel megy a veszekedés, így most egyik sem ül a géphez :) plusz ezt könnyen magával tudja vinni az anyukájához is, szóval ők is hálásak :)
2013. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tud internetezni (már amikor a nevelőapja engedi és em szidja össze), nem ezzel van a gond. Szépen lassan megeggyeznek a tesóval , hogy ki mikor űljön a géphez. Kézpénztnem tudunk neki adni, mert az anyja azonnal elveszi tőle. Sajnos. (Anya eléggé pénzéhes) Ezért gondolkozunk olyan ajándékon ami tényleg jó lenne, de a laptop/tablet nem jöhet most szóba. Telefonról meg csak annyit, hogy a 11 éves lány már az 5. telefonját nyövi (ebből 2 okostelefont is tönkretett)
2013. márc. 1. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 12 éves unokahúgomat elvittem ruhaüzletbe szülinapja előtt és kiválasztott magának egy kabátot. 11 ezer forint volt, örült a lány és a szülők is, mert pont szüksége volt rá.
2013. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!