Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerencsétlen 18. szülinap?...

Szerencsétlen 18. szülinap? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval igazi barátaim nincsennek,csak haverok akik nem igazán szeretnek.A barátommal nemrég szakítottam.Rokonság nincs.Csak a szüleim élnek már.Bulit szerettem volna,de nincs kivel ünnepelni.Tudtok valamit amivel különlegessé tehetném anékül a 18.szülinapomat, hogy buliznék vagy innék? Hozzáteszem max. 1 könyvet kapok a szüleimtől.Torta szokás szerint nem lesz. :-(
2013. márc. 4. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Süss magadnak tortát! Ezt a szüleid sem utasítanák vissza, mint kérést!
2013. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Verj be 2 tábla csokit és nézz meg egy rakás filmet. Különben sincs semmi nagy dolog hogy 18 lesz valaki, azon kívül hogy PAPÍRON felnőtt lesz. Bulizni bármikor lehet nem kell ahhoz külön nap. Nekem se lesz 18 szülinapi bulim, és nem is bánom, inkább elmegyek haverokkal billiárdozni :D
2013. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!