Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elnézett szülinap, kínos, mit...

Elnézett szülinap, kínos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
29.én lesz a születésnapom és a munkahelyem mellett van egy másik üzlet is,ahol jóba vagyok a tulajjal aki egy 50-60 év körüli hölgy..nagyon sokat segített már nekem mindenben..ma 19.én oda jött hozzám és felköszöntött..kaptam ajándékot stb..se köpni se nyelni nem tudtam..elfogadtam,nem szóltam semmit,nehogy megbántsam.most nem tudom hogy most nem tudja az időpontot és inkább hamarabb felköszöntött, vagy elnézte hogy 29.e helyett 19.re emlékezett vagy nem tudom...a párom szerint meg fog sértődni ha megtudja majd mindenkitől hogy 29.én van és neki nem szóltam hogy elnézte.szerintetek??az alkalmazottja azt mondta segít kipuhatolni a dolgokat és finoman közölni,de nem tudom hogy kellene?szerintetek?

#elnépzett szülinap
2013. márc. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem túlizgulod. Ha felmerül, majd azt mondod, hogy csak azt hitted, ilyen figyelmes volt és hamarabb felköszöntött, és igazából nagyon jól esett. Szerintem ne aggódj emiatt.
2013. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért szólnék, mert elég hülyén fogja érezni magát, ha kiderül.
2013. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megsértődne. Ha akkor szóltál volna, valószínűleg akkor sem veszi vissza az ajándékot, hogy akkor vissza az egészet, majd csak 29-én. Ha szóba hozza, legfeljebb azt mondod, azt hitted tudja, csak valamiért hamarabb felköszöntött. Nem hinném, hogy ebből olyan nagy ügyet csinálna bárki.
2013. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna szólni. Jaj de aranyos vagy Zsuzsikam, te aztán jó előre felkoszontottel. Ennyi. Utólag mar minek?
2013. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, utólag már szerintem sem kell, ha akkor elmaradt.
2013. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért sértődne meg??

Tökre nem értem a problémát...

2013. márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!