Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőm karácsonyra többek...

Barátnőm karácsonyra többek között parfumot is kapott tolem. Most lesz szulinapja, es egy komolyabb parfumhoz olcson hozzajutottam. Rossz otlet megint parfumot ajandekozni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rossz ötlet!!! Parfümből sosem elég, főleg ha parfüm mániás, mint én. :) Nagyon örülnék neki ha azt kapnék minden alkalomra. És ha ráadásul még minőségi parfüm is, teljesen jó ötlet!!!
2013. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a parfümöket, és olcsón is jutottál hozzá akkor nem nagy hülyeség. De olcsó parfümök nem minden esetben olyanok mint a többi, lehet hamisítvány, vagy csak valami olcsó cuccot raktak szép üvegbe, vagy ha mázlid van akkor csak leesett a kamionról cucc.

Szerintem nem rossz ötlet ez, nem árt ha a barátnőd más parfümöt is magára fúj, mert ilyenekben nem árt a változatosság sem, ugye összetevők is másak benne bizonyos szinten, és azért az sem baj. De szerintem még valami apróságot adj mellé.

2013. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!