Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ugye ez szerintetek sem nyálas?

Ugye ez szerintetek sem nyálas?

Figyelt kérdés
Barátomnak 18. szülinapjára egy gravírozható ezüst karkötőt szeretnék adni és azt gondoltam belegravíroztatni, hogy "szeretlek". Várhatóan mindig használni fogja majd, ugye szerintetek sem túl nyálas vagy ciki még a haverok előtt sem ilyen karkötőt viselni fiúként??
2013. máj. 13. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nyalas, de a nagyobb gond, hogy szuletesnapjat arra hasznalod, hogy magadhoz LANCold. Ha mar gravirozott karkoto, akkor irass bele valami olyat, hogy "az elet szep", vagy "egy remek sracnak", vagy valami olyasmit ami tenyleg rola, es errol a 18. szuletesnap merfoldkorol szol.
2013. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyálas, soha nem adnék ilyet a pasimnak. Viszont ha te úgy gondolod, hogy belefér a kapcsolatotokba, ti ilyenek vagytok, és ő gond nélkül hordaná, akkor hajrá!
2013. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olykor olykor én is elbizonytalanodom, már egy álló hónapja ezen töröm a fejem, hogy minek örülne a legjobban ami személyes is....
2013. máj. 13. 15:11
 4/6 anonim válasza:
Esetleg a nevét vagy az évszámot?
2013. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátom azért érzelmes típus, sose hívom a nevén, az biztos rosszul esne neki ha azt gravíroztatnám. Ebben teljesen biztos vagyok. Végülis az évszám amikor elkezdődött a kapcsolatunk nem is rossz ötlet.
2013. máj. 13. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert a kapcsolatotok evszama? Majd az evfordulotokra csinaltass valamit ami kettotokrol szol, ez hagy legyen az o napja!

Persze te tudod jobban, hogy nektek mi fer bele, de en hulyet kapnek, ha a baratnom (barmennyire is szeretem), minden ajandekkal arra probalna emlekeztetni, hogy mi osszetartozunk.

2013. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!