Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ajándék...

Szerintetek ez jó ajándék barátnőnek szülinapjára? / többi lent. /

Figyelt kérdés
Kinagyitattnám egy közös képünket beteszem egy keretbe. veszek neki hozzá még egy Milka csokit is a kedvenc ízébe. Meg még vennék egy olyan Coca Cola-t amin az van ráírva h legjobb bnő vasgy ilyemi.És még mit vegyek neki ?

2013. jún. 8. 08:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek* szerintetek?
2013. jún. 8. 08:18
 2/9 anonim ***** válasza:
attól is függ, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, meg miylen ajándékokhoz van szokva. De mivel a szándék a fontos, én ennek is örülnék.
2013. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó:)

Én a legjobb barátnőmnek a szülinapjára egy két napos starndozást veszek.

Szeptember elején lesz a szülinapja, így augusztus végén megyünk, addig gyűjtöm a zsebpénzem:)

2013. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb. 5 éve vagyunk barátnők:) de majd bemegyek a plázába és veszek olyan nyakláncot ami az egyik fele nálam a másik fele meg nála:)
2013. jún. 8. 13:38
 5/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a Komikat: )
2013. jún. 8. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó az olyan nyaklánc nagyon jó :) Lehet gyerekes, de én örülnék olyannak. :) Amúgy az eredeti ötleted is jó, bár én pl nem szeretem ha fényképeznek és nem is szeretném nézegetni magam, de ez egyéni probléma :) Csoki-cola is jó mellé, de a nyaklánc a legjobb :)
2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :D:) remélem örülni fog neki, hamár nektek tetszik!:)
2013. jún. 8. 14:51
 8/9 anonim válasza:
Hááát. Én nem vagyok túl nagy az ajándékozásban :D Elég béna vagyok benne, de szerintem ez tökéletes :) Én biztos hogy örülnék. Férfi létemre :D
2013. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) majd jövőhéten beszerzek mindent:D:)
2013. jún. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!