Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet tortának?

Szerintetek jó ötlet tortának?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lánynak egy olyan torta

amin a 3 barátnőjével van.

vagy túlzás?


pl.

[link]


és menyibe kerűlhet?


2013. jún. 10. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Iszonyat drága, hugomnak egyszer volt ilyen. Szerintem kicsit giccses, de ötletnek nem rossz. Nekem most volt a szülinapom, olyan volt a tortán, hogy alul piskóta, rajta vanília puding, és fölötte mindenféle gyümölcs zselébe. A szélén meg mogyoró. De volt már úgy is, hogy ugyanez, csak a szélén mogyi helyett, fajéjrúd kinézetű csoki. Franc, most megkívántam XD
2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper. Gondolom te vagy a barátnö. Kérdezz rá cukrázdába. ìrd be a google-be hogy a városodat és hogy fényképes torta. Hívd fel a cukrázdát és kérdezd meg mennyibe kerülne.

Nem olcso azt tudom, mi is csináltattunk anyukámnak egyszer.

2013. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, de azért gondold még át. Nálunk is szülinap lesz a héten, eszembe jutott, hogy rendelhetnénk fényképes tortát (15 szeletes tiramisu torta mosmómedvés - belső poén - képpel 6000 Ft-ba került volna). Végül úgy döntöttünk, hogy sütünk mi magunk, az személyesebb. Már ki is próbáltam egy receptet, szuperul sikerült a torta! :)Esetleg süthetnétek ti is valamit.
2013. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!