Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Párom 23 évese (F) pár nap múlva lesz a szülinapja. Arra gondoltam, hogy egy jénai vagy hasonló sütéshez való tálat kap, mert mostanában rakott dolgokat sütünk és ami tepsi neki van, az már sztem kb minősíthetetlen. Nem tudom eldönteni, hogy azért olyan a felülete mert ráégett dolgokat képtelenség lekaparni, vagy mert már lekapartuk róla a zománcot(vagy ami borította) és e mellé két konyhai kesztyűt mert az övé már szét égett. Nem vagyok valami jó ajándék kitalálásban szerintetek jó ötlet?
2013. jún. 5. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, csak nehogy célzásnak vegye...
2013. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szereti a főzést akkor igen. :)
2013. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor ott vagyok akkor együtt szoktunk főzni bár rá nagyobb részt hagyok, mert mindig beleszól, hogy rosszul csinálom és akkor már úgy vagyok vele, hogy akkor csináld te :D De csak magára is szokott főzni (távkapcsolat)
2013. jún. 5. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2013. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!