Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a legjobb barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Én 17 éves fiú vagyok, ő lány és most lesz a 18. szülinapja, valami olyat szeretnék, ami maradandó és tudja hordani vagy ilyesmi és ha rá néz egyből én jutok az eszébe. Csajok nagyon szeretném ha segítenétek, hogy ti milyen ajándékot tudnátok elképzelni a legjobb fiú barátotoktól a 18. szülinapotokra! Az értéke nem fontos, mindegy mennyibe kerül csak nagyon jó legyen!
2013. jún. 12. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Gravirozott karkoto, ha dohanyzik ongyujto, parna, vagy polo amire a nevet rairatod vagy barmilyen mas szoveget...
2013. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olyan üzletet keress ahol parti" rendezvényekkel foglalkoznak.Kérj egy fényképet amin vagy csak egyedül van ,vagy olyat amin ketten vagytok.Csináltass a fotóból kispárnát amin rajta van vagytok. Szép emlék mert akar mikor rá néz eszébe jutsz.És napi szinten használhatja is. Vagy ha tudod mi vagy ki a kedvence azt is rányomtathatod a párnára de akár pólóra is .Vagy festesd meg egy festővel fényképről. Ezek szép és maradandó emlékek.Vagy mondj fel cd-re valami szépet és akár egy gyertya fényes vacsora mellet játszd le neki.Erre biztosan nem számít .Tapasztalatom nagyon megható tud lenni ha szépen elkészíted nem beszélve arról hogy személyes.
2013. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!