Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek müködnek a születé...

Szerintetek müködnek a születés napi kivánságok?

Figyelt kérdés
azért kérdem, mert ma van a születés napom:), és gyetya fujjás közben kivánni szeretnék valamit..:) Pl. egy be nem teljesült szerelem :D, szerintetek müködik? vagy hulyeseg az egesz?:) sosem hittem ezekbe. de most csak ebben tudok reménykedni:D. valahol azt olvastam, ha hiszel benne, beis fog teljesülni :) ez igaz? 14/L

#kívánság #Születés napi
2013. jún. 16. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívánd azt, hogy javuljon a helyesírásod, aztán írj ide pár hónap múlva, és meglátjuk, beteljesült-e...
2013. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

ha tényleg hiszel benne! az agyad képes megvalósítani azt amiben hiszel, viszont nem egyik napról a másikra! szép lassan terel a cél felé!

viszont hiába reménykedsz, vagy mondod azt hogy én hiszek ebben ha eddig nem hittél. ez olyasmi (számomra) mint a vallás, csak nem istenben hiszek hanem a tudatalattimban ami segít elérni amit szeretnék!

2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem működik. én tavaly csillaghulláskor kértem valamit, de nem jött be

más kérdés, hogy utólag kiderült, pont így volt jó


ha nem az van megírva neked, hogy az a fiú szeressen, akkor fújhatod a gyertyákat....

2013. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces, de nekem eddig minden kívánságom teljeseült. Nem hiszek igazából az ilyenekben, nem azért kívángatok, csak poénból vagy megszokásból. Nem világbékét, meg hasonlókat kívántam, hanem reális dolgokra gondoltam. Talán akkor is megkaptam volna amire vágyom, ha nem bohóckodok születésnapi tortákkal.

Szerintem ne ezekben bízz, hanem próbáld megvalósítani a kívánságaidat!:)

2013. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


szerintem működnek,én pl. azt kívántam, hogy romoljon el a gé

2013. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem i a legtöbb teljesült,egyszerűen nem drága dolgokat kivántam vagy ilyesmi,hanem olyat amit el tudok érni és szerintem csak akarni kell,küzdeni és sikerül
2013. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a-a
2013. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!