Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » SÜRGŐS! Mit vegyek a legjobb...

SÜRGŐS! Mit vegyek a legjobb barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit vegyek neki, mivel elég gazdagok ezért mindene megvan, sanszos hogy ez az ultolso hogy eggyütt ünnepeljük mivel jövőre már elválnak útjaink, és mivel messze leszek tőle csak telefonon tudom fel köszönteni. Tavaly fülbevalókat vettem neki, de már van bff-es nagyakláncunk is, képeink egymásról meg minden. Nagyon aranyos lányról van szó 15 eves, nagyon szereti az ilyen csecse becséket, sokat törődik magával, és oda van a szempilla spirálokért. Tudom hogy ha egy pár zoknit vennék neki annak is örülne, de most valami nagy ajándékot akarok neki.:)

2013. jún. 23. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
lécci lécci segítsetek :(
2013. jún. 23. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egy szép csokor virágot, meg valami édességet, vagy még mellé egy szempillaspirált. (ha annyira szereti) Menj be egy sminkes boltba és kérdezd meg, hogy melyek a legújabb szempillaspirálok, melyiket kapták utoljára, és így biztos nem lesz az, hogy már van olyanja a barátnődnek, és így örülni fog neki mert még nincs az a fajta neki. :)
2013. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah azért mondtam a virágot, mert az azért elég szép tud lenni, és még ha élő virágról is van szó, biztos kitart 1-2 hétig. Vagy valami cserepes virágot vegyél, és az örökké megmarad. :) És azt a barátnőd is tudja rendezni és mindig ha meglátja akkor eszébe fogsz jutni. :) Majd írj, hogy végül mit vettél neki.
2013. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj egy fotókönyvet, melyben a közös élményeitekről szóló képek vannak!
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
miért leszel tőle távol? már ha megkérdezhetem:):) lehet, hogy lenne egy jópofa ötletem. :)
2013. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22%
műpuncit szerintem.
2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ForeverL válasza:
Valamit amit te készítettél! :)
2013. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!