Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meleg kérdés. Mit vegyek...

Meleg kérdés. Mit vegyek ajándékba a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

lassan 4 éve, hogy az enyém. Szeretem, három hónapja velem lakik, de nem tudom eldönteni minek örülne a legjobban. Egy olyan 80-100 ezer ft van rá, amit költök.

Gondoltam ipod ra, szereti az ilyeneket, vagy telfonra, oda van ezekért a kütyükért, sokszor be sem áll a szája, és ezekről beszél órákat... nagyon, nagyon, cuki... ^^ de most komolyan....


mit kéne neki venni? Nagyon igényes fiú, szereti a pop és a rock zenét, nem az aki azt a hisztérikusan üvöltözős műfajt hallgatja, ahogy az emók, habár a haja neki is hasonló.


Igazából még valami személyeset is szeretnék neki adni a drága holmin felül, amit szintén nem tudom, talán egy fénykép album kettőnkről? De az már milyen gagyi....


ötletek?


28F


2013. júl. 1. 17:59
1 2
 11/11 MrPifta ***** válasza:
47%
Ez nem meleg kérdés. Az hogy a párodnak születésnapja van, annak semmi köze a szexualitásotokhoz.
2013. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!