Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Arra gondoltam hogy veszek...

Arra gondoltam hogy veszek anyukám szülinapjára egy sampont egy tusfürdőt és egy díszes szappant meg csokit. Ehhez mit szóltok ez jó lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ezek azok a termékek, amiket szeret használni akkor persze. Jó nem valami fantáziadús, de jobb mint egy porcelán vacak, amit csak porolni kell, de haszna nincs.
2013. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Őszintén szólva engem nem érdekel a saját szülinapom,akkor sem, ha nem kapok semmit. Ez az ajándékkombó viszont igen ötletszegény, talán csak a bögre cikibb.
2013. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha nem ismernéd az anyukád. Adj neki valamit, ami a TIÉTEK, valami kicsiség is lehet, csak legyen személyes.
2013. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki egy könyvutalványt ezeknek az árából. Így magának tud venni egy olyan könyvet, ami érdekli őt.
2013. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
anyukám szereti az ilyeneket ja és nem vagyok milliomos 11éves vagyok és ez szerintem szép ajándék ha szépen becsomagolom
2013. júl. 4. 20:58
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor mit vegyek
2013. júl. 4. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szereti az ilyesmiket, akkor vegyél ezt: [link]

Ez különleges, jó lesz még szülinapra is. Vegyél kettőt-hármat, ne egyformát, biztosan örülni fog. Ha nem elég a zsebpénzed, kérd meg aput, hogy segítsen.

2013. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó: Inkább akkor kézműves fürdőgolyót, ne ezeket a mű sz.arokat. (a szappanjaikat nem ajánlják arcmosásra, hiába amegtervezett brand, az összetevők között ott a fagyálló és társai, nem ajánlom senkinek). Aki nem hiszi böngéssze át az összetevőket és a házaspár által írt üzeneteket (midet ne mosd vele:)
2013. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi de ezt hol lehet venni
2013. júl. 5. 05:54
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy arra gondoltam hogy nagyon szereti a sport szeletet és veszek egy bögrét és tele rakom sport szelettel
2013. júl. 5. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!