Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Arra gondoltam hogy veszek...

Arra gondoltam hogy veszek anyukám szülinapjára egy sampont egy tusfürdőt és egy díszes szappant meg csokit. Ehhez mit szóltok ez jó lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy! :-)

Emlékszem, gyerekkoromban én is mindig nagyon készültem anyum szülinapjára. Mindenféleképpen olyan ajándékot akartam neki vásárolni, amiről tudtam, hogy nagyon szereti vagy hiányzik neki. Például, ha a háztartási felszerelések közül nem volt valami, ami jól jött volna, akkor olyat vettem. Persze, ez akkor jó ajándéknak, ha ez a hobbija (sütés-főzés), mivel ezt nem mindenki szereti csinálni.

A helyedben mindenféleképpen olyan terméket vennék, ami személyre szóló.

Nekem például az egyik hobbim illetve kedvenc időtöltésem a pancsolás :-), fürdés, tusolás, lábáztatás, tehát az ezzel kapcsolatos cuccoknak örülnék, de nem mindnek, mert csak természetes anyagokat használok. Tehát például luffa szivacs, habkő, bio almaecet (dm-ben ez 650.- Ft körül van), igazi só (sótömb vagy Himalája kristálysó, azt nagyon sok mindenre lehet használni és nagyon egészséges).

Figyeld meg, hogy anyukádnak mi a hobbija - az enyémnek például a növénygondozás, növények, kertészkedés, így mindennek örülne, ami a kertészkedéssel kapcsolatos.

Nemrég vettem neki egy vaddisznósörte hajkefét, lehet, hogy nem ismered, de nézz utána a neten, ez nagyon ajánlott az egészséges hajápoláshoz és igazán tartós, szép ajándék szerintem.

Nagy tea mániás vagyok, így én a gyógynövényeknek, zöld teának, teáskészletnek is örülnék.

Tehát csak az a lényeg, hogy ráhangolódj anyudra, hogy szerinted neki mi a kedvenc időtöltése, hogyan szokott kikapcsolódni, milyen a személyisége.

Ha tudsz sütni, meglepheted egy tortával, bár írtad, hogy 11 éves vagy, nem tudom, hogy elkezdted-e már megismerni a sütés rejtelmeit - én csak 13 éves koromban vetettem bele igazán magamat abba.

Egyébként pedig biztos, hogy mindennek nagyon fog örülni anyukád!!! :-) Jó szívvel adod, ez a lényeg!!!

2013. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló és igen 11 vagyok és tudok sütni:)
2013. júl. 9. 09:04
 13/14 anonim válasza:

Nagyon ügyes vagy akkor!

Majd írd meg, hogy milyen volt a szülinapi party! ;-) :-)

2013. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké
2013. júl. 9. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!