Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi lenne jó ajándék egy 1...

Mi lenne jó ajándék egy 1 éves kicsi lánynak?

Figyelt kérdés
Kapcsolat, ami a babához fűz: a párom nővérének a kislánya, aki a párom keresztlánya.

2013. júl. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Pároddal közösen valami játék,ami 1 évesnek való.

Ha nem állnak jól anyagilag,akkor ruha/pelus,egyéb ilyesmi.

2013. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én valamilyen készségfejlesztő játékot vennék neki. Vagy, ha kicsit több pénzt szántok rá, akkor van a Götz-nek kifejezetten kisbabáknak való játékbabája (gépben mosható, Pure Baby a fantázianeve, 7000 Ft körül van). Én unokahugimnak azt vettem, amikor megszületett, még most is az a kedvenc, mindig viszi magával, neve is van, pedig már 4 éves nagylány. :) Vagy, ha még nincs neki, akkor a játszószőnyeg is jó ajándék (ha tudsz varrni, úgy olcsóbb), vagy nagyon szeretik még a színes, csörgő, "tükrös" dolgokat is, ilyen játék többféle van, lehet figura is, vagy egy sima textil négyzet. A lényeg, hogy ne legyen gond, ha bekapja, vagy ha eldobja.
2013. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem négyzet, kocka... Bocs, kicsit fáradt vagyok. :)
2013. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Július 4-én volt egyéves a kislányunk.

Attól függ mennyit szántok rá,de:tricikli,játék laptop,játékmobil,ilyesmik.Zenéljen,vagy hangot adjon,tudja hordozni magával az a lényeg.

2013. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pont ahogy írták felettem, attól függ mennyi a rá szánt összeg.

Az én lányom imádja a könyveket, egész pici kora óta rajong érte, ezek a könyvek pár száz forinttól kezdődnek. Például: [link]

Vagy nagyon szerette, szereti, a zenélő játékokat [link]

[link]

Ebből szinte végtelen a lehetőségetek, vannak mobilok, laptopok, állatkák, autók stb.

Nagyon szeretik az ilyen korúak a járműveket: [link]

[link]

2013. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!