Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátomnak szeretnék ajándék...

A barátomnak szeretnék ajándékot adni szülinapjára, ez így nagyon gáz lenne? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kérdeztem a barátomat, hogy mit szeretne a szülinapjára és azt mondta, hogy vegyem meg a kedvenc együttesét vagy mifenét! Erre én mondtam neki, de hát letöltötted az egész albumot a youtuberól, akkor minek? Erre azt válaszolta, hogy mert jó lenne ha meglenne cd-n, mert a olyan más!

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha azt csinálnám, hogy letöltöm én is az egész albumot és rárakom CD-re? Nincs pénzem eredetibe megvenni :( 17/L



2013. júl. 26. 17:57
 1/2 intrepid ***** válasza:

"letöltöm én is az egész albumot és rárakom CD-re?" Ez a megoldás. Indoklás:"Nincs pénzem eredetibe megvenni"

Azért ha lesz pénzetek, vegyetek is lemezt tőlük.

2013. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy gáz lenne. Értelemszerűen nem a zene miatt kérte ezt, hiszen azt bármikor meghallgathatja, hanem az élmény miatt, amit az eredeti cd jelent neki. Akkor inkább előre szólj neki, hogy sajnos anyagi okok miatt most nem tudsz semmit venni, de ne blamáld magad egy ilyen húzással, szegény ne várja nagy izgatottan, amit kért.. Mellesleg máskor inkább ne kérdezz rá, hogy mit szeretne, ha ennyire nem tudod teljesíteni, hát nem csillagot kért az égről, csak egy cédét..
2013. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!