Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha elfelejtem anyukám/apukám...

Ha elfelejtem anyukám/apukám szülinapját az nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Anyukám szülinapját felejtettem el.Ez volt az első ilyen alkalom. :S


Mindig megjegyzem,de most eszembe se jutott.Talán azért mert mostanában sok minden volt a fejembe,és a suli is eléggé kifáraszt néha,akkor örülök ha hazamegyek,nemhogy ajándékvásárlás jusson eszembe.


Szerintetek ez nagyon ciki,hogy valaki elfelejt ilyet,vagy emberi dolog?

Mondjuk volt hogy engem keresztapukám nem köszöntött fel b. egy hónapig.


2013. szept. 22. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L
2013. szept. 22. 10:20
 2/5 A kérdező kommentje:

És,egyébként érdemes még venni neki egy szál virágot mondjuk,vagy valamit?

Vagy utólag már mindegy?


(Már ha el tudok jutni egy olyan üzletbe ami ma nyitva van és van ott ajándéknak való dolog)


És,ha holnap venném meg neki?

Ráadás,hogy holnap jön meg a nyelvvizsgám eredménye,szóval ha sikeres lesz,akkor kinyomtathatom a netről az eredményt,és hozzátűzhetem az ajándékhoz.Legalább lenne egy kis ráadás.Ez mennyire jó ötlet?

2013. szept. 22. 10:23
 3/5 anonim válasza:
Kissé ciki, erre készülnöd kellene. De sohasem késő pótolni. Igen, biztosan örülni fognak, ha utólag felköszöntöd őket. És mondd el, hogy szeretnéd, ha még nagyon-nagyon sokáig élnének.
2013. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, bocsánat, csak egyes számban kellett volna írni. Én már megelőlegeztem, hogy elfelejted Apukádét is :)
2013. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap végül felköszöntettem :)

Vettem neki 3 szál piros rózsát :)


Örült neki. :)

2013. szept. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!