Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Haveromnak lesz a szuletesnapj...

Haveromnak lesz a szuletesnapja,15 eves, es ugy dontottunk az eggyik haverommal, hogy veszunk neki kozosen valamit (5-10x becsomagoljukxDD), de azt sajnos nem tudjuk, hogy mit. Otletek? :D

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:08
 1/8 anonim válasza:
Ha van baratnoje csomagoljatok be ot :D de ha nincs akkor valamilyen kedvenc videojatekat vagy mindannyiotok altal dedikalt polot
2013. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a polos otlet tetszik:D esetleg meg ilyen kreativ dolgokat valaki?:D
2013. szept. 25. 16:45
 3/8 anonim válasza:
1 db pomber maci gyufásdobozba, gyufásdobozt nagyobb dobozba, azt még nagyobb dobozba, stb stb stb.
2013. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
gta 5-öt :D
2013. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy üveg bort. Én mindig azt kaptam a haveroktól 14 éves koromtól.
2013. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" 1 db pomber maci gyufásdobozba, gyufásdobozt nagyobb dobozba, azt még nagyobb dobozba, stb stb stb."


Ez az ötlet tényleg rohadt jó :D Mondjuk, ha kicsomagolta a macit, akkor adhatnátok neki valami "igazi" ajándékot is.

2013. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a haveroktól kurwát kaptam a 15. szülinapomra
2013. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
maga a csomagolás drágább lenne mint az ajándék vicces meg minden de lehet h tényleg többe kerül a csomagolás meg a kínlódás vele mint maga az ajándék nem ismerem a haverotok így nem tudom mit mondjak mit vegyetek neki... de sok sikert xd
2015. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!