Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék születésnapra?

Ajándék születésnapra?

Figyelt kérdés
a nővérem most tölti a 16. születésnapját, és nem tudom, hogy mit adhatnék neki. valami szép kézimunkára gondoltam (pl. nyaklánc), de nincsenek jó ötleteim. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm. :)
2013. szept. 27. 16:12
 1/2 anonim válasza:

Nyakláncot tudnál csinálni neki úgy hogy valami fonalra vagy valamire(ahogy szeretnéd) fűzöl gyöngyöket szép sorrendbe

csinálhatsz egy képeslapot amire írod hogy Boldog Szülinapot!

Ha megtudod csinálni írj ki neki egy CD-re a kedvenc számait

ha szereti a könyveket gyorsan vehetsz valamilyet neki

készíthetsz neki valamilyen sütit vagy rágcsát

elmehetsz virágot szedni és azt össze kötheted

az egyik legfontosabb az ő korában a ruhák cipők sminkek ilyet nem tudsz csinálni viszont ezeket lehet venni ha megtudnád csinálni

rajzolhatsz neki bármitamit szeret

karkötőt is fűzhetsz neki ha érdekel hogyan írj privibe ;)

2013. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én 16 éves lány vagyok. Épp az előbb keresgéltem a neten ezzel kapcsolatos dolgokat, s találtam valamit, ami megfogott: [link]



Nekem a legszivesebben ilyesmi kéne, de szivesen elfogadnék karkötőt is és láncot is. Sok siket!

2013. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!