Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tesóm szülinapja lesz. Mit...

Tesóm szülinapja lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hugomnak nemsokára lesz a születésnapja.(lány,9 éves lesz)

Valami olyat szeretnék neki venni vagy csinálni amit soha sem fog elfelejteni. Nagyon szereti a lovakat. Valami tipp esetleg? :) Olyanon is gondolkoztam,hogy még egy iskolába járunk és nincs úgy egy igazi barátnője sem mindenkivel jóba van és hogy beszélni az osztályfőnökével,hogy a születésnapján ha bemegy az egész osztály felköszöntse.Vinnék sütit,szörpöt. Szerintetek jó ötlet? :)


2013. nov. 4. 13:16
 1/3 anonim válasza:
ilyet lehet venni is, úgy tudom 20ezer körül vannak, de a szüleiddel összebeszélve lehet megvalósítható, ha tetszik az ötlet :) https://www.youtube.com/watch?v=XYLqStMlfTg
2013. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy:)) De ilyenje is van már:D
2013. nov. 4. 13:54
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, esedékes-e, de én valami olyasmit beszélnék meg az osztályfőnökével, hogy hívja ki felelni, valami olyanból, amit tuti nem tud (pl. kövi tananyag) majd mikor írná be az egyest, akkor köszöntse fel az egész osztály.


Valószínűleg nem felejti el, de a felelés 5percében a fejében lévő gondolatok nem lesznek szépek :D

2013. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!